KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Kocaelispor salonda çalıştı
Kocaelispor salonda çalıştı
Kocaelispor
08 Aralık 2011 Perşembe 13:21
  • 1787
  • 0

Kocaelispor salonda çalıştı

Spor Toto 2.Lig Beyaz Grup’ta mücadele eden Kocaelispor, haftanın ikinci antrenmanını KEV Sefa Sirmen Tesisleri’nde bulunan Spor Salonunda kondisyon ve kuvvet çalışmaları yaparak Bugsaş hazırlıklarını sürdürdü

EKSİKSİZ KATILIM
KEV Sefa Sirmen Tesislerin`de Bugaşspor maçının hazırlıklarına salonda yapılan antrenman ile devam etti. Salonda yapılan kondisyon ve kuvvete dayalı çalışmalara Berkay Arslan, Muhammet Rıza Altıntaş, Damir Yüksel, Koray Göksu, Sercan Usta, Samet Han, Birkan Akdereli, Aykut Öngel, Taha Bartu Bulut, Korhan İşeri, Bahadır Yıldız, Emre Akgün, Doğan Karakuş, Osman Kandemir, Onur Yaka, Kutay Şenyıl, Sergen Yıldırım, Barış Çivelek, Alper Emiral, Ebübekir  Şentürk,  Okan Erdem, Ozan Güneş ve Emre Kurtoğlu Batuhan ve Yunus Emre katıldı.

 

GÜÇ DEPOLADILAR
Lig`de zorlu günler yaşayan Kocaelispor, bütün zor koşulların yana itip, lig için çalışmalarını sürdürüyor. Bu hafta sonu evinde grubun zorlu takımı Bugsaşspor`u ağırlayacak olan Kocaelispor, haftanın ikinci çalışmalarını KEV Sefa Sirmen Tesislerinde bulunan Spor Salonunda kondisyon ve kuvvet çalışması yaparak sürdürdü.  İkinci gün çalışmaların kondisyoner Miraç Şen tarafından yapan yeşil siyahlılar moralli bir çalışma örneği gösterdi.

 

FUTBOLCULAR HIRSLIYDI
Kocaelispor yoğun bir çalışma içerisinde Bugsaşspor maçının hazırlıklarını sürdürüyor. Kocaelispor`un salon çalışmalarından ilk olarak düz koşular ve açma germe çalışmaları yaparak çalışmalarına başladı. Ardından gruplar halinde salonda Kondisyon aletleriyle hazırlıklarını sürdürürken, yeşil siyahlı futbolcular çalışmalarda çok istekli bir görünüm sergiledi. 1 saat 20 dakikalık salon çalışmalarında istekli hırslıydı.
 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ