KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7880 TL
  • 6.4414 TL
  • 7.4606 TL
Kocaeli Zirve
Kocaelispor seriye devam etti
Kocaelispor seriye devam etti
Kocaelispor
19 Aralık 2011 Pazartesi 15:31
  • 1878
  • 4

Kocaelispor seriye devam etti

Kocaelispor, Bozüyük karşısında iyi mücadele etti ancak farklı yenilgiden kurtulamadı. Özellikle müsabakanın ilk yarısında rakibine kök söktüren Kocaelispor’un gardı ikinci yarıda düştü

SİSTEM OTURUYOR
Kocaelispor her geçen gün takım mücadelesi olarak daha iyi bir duruma geldiğini önceki gün Bozüyükspor karşısında da gösterdi. Maçı izleyen Bozüyükspor taraftarları ve protokol üyeleri tarafından yeşil siyahlı genç futbolcuların onurlu mücadelesi ayakta alkışlandı. Her geçen gün üstüne koya koya gelen Kocaelispor`un genç yıldızları gelecek haftalar için büyük umut verdi. Bozüyükspor karşısında erken gol yemesine rağmen rakibi karşısında maçın ilk yarısının son dört dakikasında üç net gol pozisyonuna girmesi Bozüyükspor, defansını bunalttı.
 

 

SAKATLIKLAR ETKİLEDİ
Kocaelispor`un genç ve tecrübesizliği bir kez daha gerçek yüzünü gösterdi. Bozüyükspor gibi tecrübeli futbolculardan kurulu bir takım karşısında iyi bir mücadele eden yeşil siyahlı gençler, rakip takımın baskılı ve sert mücadelesi karşısında maçın 55. dakikasından sonra ağır zeminde direnci bitti. Maçın 60 ve 69 dakikalarda gelen gollerden sonra oyundan iyice düşen Kocaelispor, 70. dakikada Osman ve 82. dakikada Korhan, sakatlanıp oyundan çıkmasının ardından ayakta duramaz hale geldi. Bozüyük karşısında iyi mücadele yetmedi.

 

 

FARK ÖNLENEMEDİ
Kocaelispor`un kısıtlı imkanlar ile kadro kurmasının ardından önceki gün sakatlığı bulunan Taha Bartu Bulut, Bozüyükspor karşısında takımdaki yerini alamazken, büyük bir çekişme içinde geçen ve sakat sakat maça çıkan Osman Kandemir, maçın 65. dakikasında sedye ile oyundan çıkmak durumunda kaldı. Sakatlık kontrolleri yapılan oyuncunun oynayamayacağı söylendikten sonra Osman`ın yerine 70. dakikada Alper Emiral oyuna girdi. Kaptan Korhan İşeri maçın 82. dakikasında sakatlandı.
 

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ