KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Kocaelispor tam kadro çalıştı
Kocaelispor tam kadro çalıştı
Kocaelispor
02 Aralık 2010 Perşembe 15:28
  • 1810
  • 0

Kocaelispor tam kadro çalıştı

11 haftadır mağlubiyet yüzü görmeyen ve geçtiğimiz hafta lider Elazığ’ı elinden kaçıran Kocaelispor’da Tokatspor maçının hazırlıklarına yapılan tek antrenmanla devam edildi

Düz koşu ile başladı
Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup`ta 15. hafta maçında Tokatspor`u konuk edecek olan Kocaelispord`da bu müsabakanın hazırlıklarına saat 14.00`te yapılan tek çalışmayla devam edildi.  Teknik direktör Soner Alp gözetiminde yapılan çalışmaya futbolcular tam kadro katıldı. Sakatlığından kurtulan Yunus İlgen de takımla birlikte çalışmaya katıldı. Düz koşu ile başlayan çalışma ısınma hareketlerinin ardından dar alanda kısa pas çalışmasıyla sürdü.


Neşeli çalışma

Kocaelispor`un Tokatspor maçı hazırlıkları neşeli bir antrenmanla sürdü. Düz koşu ile başlayan antrenman, çabukluk ve dar alanda kısa pas çalışmasıyla sürdü. Yarı sahada yapılan çift kalede futbolcuların bir hayli hırslı oldukları dikkatlerden kaçmadı. Onur Alkan, Uğur Daşdemir, Ercan ve Aydın antrenmana neşe katan isimler oldu. Soner Alp ise antrenmanı zaman zaman keserek futbolculara uyarılarda bulundu.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ