KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8107 TL
  • 6.5687 TL
  • 7.3668 TL
Kocaeli Zirve
Kocaelispor tempo yükseltti
Kocaelispor tempo yükseltti
Kocaelispor
27 Aralık 2010 Pazartesi 16:24
  • 1911
  • 0

Kocaelispor tempo yükseltti

Kocaelispor’da devre arası hazırlık kampı için son hazırlıklar yapılan tek çalışmayla devam edildi. Antrenmana kaptan Serdar Topraktepe izinli olduğu için, Ercan Ağaçe ise sakatlığı nedeniyle katılamadı

Serdar çalışmada yoktu
Kocaelispor`da kamp öncesi çalışmalara hız verildi. Yapılan antrenmana kaptan Serdar Topraktepe izinli olduğu için katılmadı. Dizinden sakat olan Ercan Ağaçe de antrenmana katılmayan bir diğer isim oldu. Özkan, Berkay, Hamza ve Bilal ise antrenmanı düz koşu yaparak tamamladı. Düz koşu ve ısınma hareketlerinin ardından kültür fizik çalışması yapan yeşil siyahlılarda antrenman yaklaşık iki saat sürdü.

Şut çalışması yapıldı
Oüz koşu ve ısınma hareketlerinin ardından dar alanda çabukluk çalışması yapan Kocaelispor`da daha sonra yan top çalışmasına geçildi. İki grup halinde ayrı ç alışan yeşil siyahlılar antrenmanın son bölümünde şut çalışması yaptı. Şut çalışmasında futbolcuların isabetli şutlarını file bekçileri aynı başarıyla kurtardı. Teknik direktör Soner Alp zaman zaman antrenmanı yarıda keserek futbolculara uyarılarda bulundu.
 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ