KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.6502 TL
  • 6.3550 TL
  • 7.0801 TL
Kocaeli Zirve
Kocaelispor top başı yaptı
Kocaelispor top başı yaptı
Kocaelispor
20 Aralık 2010 Pazartesi 16:13
  • 1847
  • 0

Kocaelispor top başı yaptı

2-0’lık Sakaryaspor galibiyetiyle sezonun ilk yarısını mutlu kapatan Kocaelispor’da ikinci yarı hazırlıklarına başlandı. Burak Halil, Onur Alkan ve Ercan antrenmana katılmadı

BURAK HALİL VE ONUR İZİNLİ
2010-2011 futbol sezonunda ikinci yarı hazırlıklarına başlayan Kocaelispor`da genç futbolcular Onur Alkan ve Burak Halil başlayan çalışmalara izinli oldukları için katılmadı. Tecrübeli isimlerden Ercan Ağaçe`nin ayağında ağrı olduğu için katılmadığı çalışmaya diğer futbolcular eksiksiz katıldı. Futboldan kopma tehlikesiyle karşı karşıya gelen ve aylardır tedavi gören Hamza Mutlu da sahaya indi.


HAFİF TEMPODA ANTRENMAN

Kocaelispor`da sezonun ikinci yarısının hazırlıklarına başlandı. Dört gün izin kullanan yeşil siyahlı futbolcular saat 14.00`te KEV Sefa Sirmen Tesisleri`nde bir araya geldi. Yeşil siyahlılar ikinci yarının ilk antrenmanını saat 14.30`da yaptı. Teknik direktör Soner Alp gözetiminde yapılan antrenmana futbolcular eksiksiz katıldı. Hafif tempolu düz koşu ile başlayan çalışmada tempo düşük tutuldu.


İKİNCİ YARI DAHA ZORLU

Kocaelispor Teknik Direktörü Soner Alp, ikinci yarının ilk çalışması öncesinde yeşil siyahlı futbolcuları saha ortasında toplayarak kısa süreli bir toplantı yaptı. Futbolculara yapılacak çalışmalarla ilgili bilgi veren Alp, sezonun ikinci yarısının daha zorlu geçeceğini belirtti. İkinci yarı hazırlıklarının düşük tempoda başlayıp, temponun her geçen gün artacağını vurgulayan Alp, “Zor bir lig bizi bekliyor” dedi.

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ