KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Kocaelispor yönetimi Vali’den destek istedi
Kocaelispor yönetimi Vali’den destek istedi
Kocaelispor
02 Aralık 2011 Cuma 15:51
  • 1834
  • 4

Kocaelispor yönetimi Vali’den destek istedi

Kulüpte beş kuruş kalmaması nedeniyle zor günler geçiren Kocaelispor yönetimi, son çareyi Vali Ercan Topaca’da buldu.

Başkan Orhan Görsen ve yöneticiler, Vali Topaca`yı makamında ziyaret istedi ve yapacakları uzun süreli çalışmalar ile ilgili destek istedi.


KOCAELİSPOR SU
Vali Ercan Topaca`yı ziyaret eden Kocaelispor yönetimi, en güvendikleri projeleri olan Kocaelispor Su`yu tanıttı. Yöneticiler Barbaros Kırdar ve İbrahim Yazıcıoğlu ve başkan Orhan Görsen, Vali Topaca ile yaptıkları 45 dakikalık görüşmede Kocaelispor`un markası olduğu Kocaelispor Su tanıtıldı. Başkan Orhan Görsen, Topaca`dan bu projeleri ile ilgili destek istedi. Öte yandan bu ziyarette Gençlik Spor İl Müdürü Muzaffer Cintimar da hazır bulundu. Vali Ercan Topaca ise Kocaelispor yönetimine destek olacağı müjdesini verdi.


KIRGINLIĞIM YOK
Yönetimi makamında ağırlayan Kocaeli Valisi Ercan Topaca, şu açıklamaları yaptı; “Kapanma sürecindeyken kulübün eski futbolcuları yönetime geldi. Bu borç girdabından kulübün kurtarılması gerekiyor. Bir yapı değişikliği düşünülüyor. Şuan kulübe gelir getirecek önemli çalışmalar yapılıyor. Kulübün transfer yasağı kalkmasa da mevcut yönetim, önemli mesafe kat etmişler. Bu onur mücadelesi. Yönetim fedakarlık yapıyor Kocaelispor`a dargınlığım, kırgınlığım yok. Daha önce şartlar uygun olmadığı için faaliyetlere katılamadım”


TEŞEKKÜR EDİLDİ
Kocaelispor Kulüp Başkanı Orhan Görsen “Kocaelispor`u kendi ayakları üstünde durdurmak için gerekli çalışmalarımız oldu. Birçok projelerimizi hayata geçirmeye başladık. Bunlardan biri Kocaelispor Su projesi bunu sayın valimize ilettik. Kendisi de bize büyük bir yakınlık ve ilgi gösterdi. Bunun dışında birçok daha projelerimiz oldu. Bunlardan Elektirik ve atık malzemeler bir birkaç daha farklı projelerimizi Sayın Kocaeli Valimiz Ercan Topaca çok beğendi. Ayrıca Gençlik Spor İl müdürümüz Muzaffer Çintimar`a teşekkür ediyorum” dedi.

Ayhan ARI

 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ