KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Kocaelispor’a moral yemeği
Kocaelispor’a moral yemeği
Kocaelispor
16 Kasım 2009 Pazartesi 16:17
  • 2337
  • 1

Kocaelispor’a moral yemeği

Maddi batak içinde kurtuluş mücadelesi veren Kocaelispor’a Kocaeli kenti desteğini sürdürüyor

Tesislerde yaşanan sıkıntılar nedeni ile yemek ihtiyacını karşılamakta zorlanan Kocaelisporlu futbolculara bu kez de Azra Islama Köfte Salonu sahibi Abdi Malkoç kapılarını açtı.

 

Moral yemeğinde bir araya geldiler
Maddi sıkıntılarla boğuşan Kocaelispor`a yerel kent esnafı manevi desteğini sürdürüyor.  İsmetpaşa Stadı`nda yapılan antrenman sonrası futbolcular Azra Islama Köfte Salonu sahibi Abdi Malkoç tarafından verilen moral yemeğinde bir araya geldi. Kulübün ekonomik sıkıntıları nedeni ile tesislerde yemek ihtiyacını karşılamakta zorlanan futbolcular, kü yemeğini Abdi Malkoç tarafından verilen moral yemeğinde yedi.

 

Cihat Arslan katılmadı
kü yemeğe Kocaelispor Teknik Direktörü Cihat Arslan katılmadı. İzinli olması nedeni ile antrenmana da katılmayan Cihat Arslan`ın yanı sıra takımın mevcut kadrosunda yer alan, lisanssız futbolcularında dahilinde yemeğe katıldı. Yemeğe Genel Menajer Cengiz Sert, Yardımcı Antrenör Mert Korkmaz, Mustafa Sarıgül, Tufan Daş ve Kaleci Antrenörü Fevzi Layiç katıldı. Yemek sonrası Yeşil-Siyahlı futbolcu ve antrenörler, yemeği veren Abdi Malkoç`a teşekkür ederek tesislere gittiler. 
Ayhan ARI

HABERE AİT DİĞER RESİMLER

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ