KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.9021 TL
  • 6.6535 TL
  • 7.4709 TL
Kocaeli Zirve
Kocaelispor’da değişen bir şey yok
Kocaelispor’da değişen bir şey yok
Kocaelispor
26 Eylül 2010 Pazar 16:50
  • 3175
  • 1

Kocaelispor’da değişen bir şey yok

Of deplasmanında da Kocaelispor adına değişen bir şey yoktu. Başkan Muammer Çelik tribünlerde yalnız, menajer Cengiz Sert ise yedek kulübesinde yönetici olmadığı için sahadaydı

Cengiz Sert kulübede
Adeta kaderine terk edilen Kocaelispor, her deplasmanda olduğu gibi Of deplasmanında da yalnızları oynadı. Yönetim kurulu adına sadece başkan Muammer Çelik, Trabzon`da hazır bulundu. Of İlçe Stadı`nda oynanan maçta yeşil siyahlı yönetici olmadığı için menajer Cengiz Sert saha içerisinde, yedek kulübesinde oturdu. Kendi kaderiyle baş başa bırakılan Kocaelispor`u ev sahibi ekip yönetim kurulu yalnız bırakmadı.


Şeref tribünü boştu

Usta Otel`de yeşil siyahlı yönetimi ziyaret eden Of Spor Kulübü Başkanı Ercan Saral ve yöneticiler, aynı sıcaklığı müsabaka esnasında Of İlçe Stadı`nda da sürdürdü. Maçı az sayıda taraftar izlerken, Kocaelispor`da yönetim kurulu üyelerinden kimse bulunmuyordu. Şeref tribününde yer yer boşluklar hakimdi. Her iki takımında kazanma çabası vardı ancak sergilenen futbol vasatı aşmadı. karşılaşma başladığı gibi golsüz bitti.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ