KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Kocaelispor’da düşüş sürüyor
Kocaelispor’da düşüş sürüyor
Kocaelispor
04 Ekim 2009 Pazar 16:55
  • 1707
  • 7

Kocaelispor’da düşüş sürüyor

Samsunspor ve Giresunspor maçlarında aldığı mağlubiyetlerle ligde dibi boylayan Yeşil-Siyahlı temsilcilerimiz İzmir deplasmanında Altay’a da tek gol ile boyun eğdi.

Erken kart gördük
Önceki akşam zorlu Altay deplasmanından 1-0 yenik ayrılan Kocaelispor`da düşüş devam ediyor. Samsunspor ve Giresunspor maçı sonrası ciddi bir moral kaybına uğrayan Kocaelispor`da alınan mağlubiyetten ötürü Kulüp Başkanı Osman Nuri Yaman üzgün olduğunu, rakip takımı maç öncesi gözlerinde haddinden fazla büyüttükleri için maça eksi handikap ile başladıklarını, haliyle erken dakikalarda gelen kırmızı kartlar ile de futbolcuların oyundan düştüğünü dile getir.

Tecrübesizliğimize yenildik
Altay ile oynanan karşılaşmayı Furkan Akyol ile birlikte protokolde takip eden Osman Nuri Yaman, maçın son düdüğü ile birlikte adeta yıkıldı. Maçın erken dakikalarında gelen kırmızı kart ile birlikte futbolcularının oyundan düştüğünü söyleyen Yaman, “Futbolcularımız zaten tecrübesizler. Ardı ardına gelen 2 kırmızı kart ile birlikte psikolojik anlamda oyundan düştük. Altay`da tecrübesini kullanarak penaltıdan bir gol buldu. Tecrübesizliğimizin kurbanı olduk” dedi.

Hocamız gerekeni yapacaktır
Genç teknik direktör Cihat Arslan`a yönetim olarak güvenlerinin sonsuz olduğunu belirten Osman Nuri Yaman, “Hocamızın elindeki kadro itibari ile imkanları sınırlı. Haliyle yapacağı taktik çalışmasında da sınırlı hareket etmek zorunda. Fakat bu aşamada bile gerek hocamız, gerekse futbolcularımız sahaya çıkarak belki de normalin üstünde bir performans sergileyerek kamuoyuna verilmesi gereken mesajı veriyorlar. Bu aşamada alınan mağlubiyetler elbette bizi üzüyor ama, hocamız gereken çalışmayı yapacaktır” şeklinde konuştu.


Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ