KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7100 TL
  • 6.4124 TL
  • 7.1215 TL
Kocaeli Zirve
Kocaelispor’da kayyum heyeti belli oldu
Kocaelispor’da kayyum heyeti belli oldu
Kocaelispor
28 Aralık 2010 Salı 15:35
  • 2319
  • 0

Kocaelispor’da kayyum heyeti belli oldu

Kocaelispor’da kayyum heyeti belli oldu. Kayyum Heyetinde Rafet Kırgız, Kemal Yazıcı ve Orhan Sarısüleyman yer aldı. Kayyum Heyeti bir ay kulübün yönetimini üstlenecek

Kocaelispor camiasında merakla beklenen  Kayyum Heyeti belli oldu. 3. Sulh Hukuk Mahkemesi`nin atadığı kayyum heyetinde KASKF eski Başkanı ve TFF eski yönetim Kurulu Üyesi Rafet Kırgız, Sar-Cam`ın sahibi iş adamı Orhan Sarısüleyman ve Belde A.Ş Genel Müdürü Kemal Yazıcı yer aldı. 3 kişiden oluşan Kayyum heyeti kulübün idari ve mali işlerini bir aylık süre ile üstlenecek. Heyet, Kocaelispor`u 1 ay içinde olağanüstü Genel Kurula götürecek. Kayyum heyeti üyesi Rafet Kırgız, “İyi bir yönetim hazırlayacağız. Kocaelispor sahipsiz kalmayacak. Futbolcuların alın terleri ödenecek”dedi.
 

KAYYUM HEYETİNİ TANIYALIM

RAFET KIRGIZ KİMDİR?

Rafet Kırgız 2.9.1955 İzmit doğumlu. Lise terk olarak iş hayatına atılan Kırgız ilimizdeki Görkem Spor Mağazaları`nın sahibi. İlimizde uzun yıllar Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Federasyon Başkanlığını yapan Kırgız, Türkiye Futbol Federasyonu Amatör İşler Kurulu Başkanlığı, Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu Yönetim Kurulu üyeliği, Türkiye Futbol Federasyonu Amatör İşler Kurulu Üyeliği, Türkiye Futbol Vakfı Yönetim Kurulu Üyeliği ve Kocaelispor Yönetim Kurulu`nda bir dönem görev aldı. Kırgız evli ve 2 çocuk babası.


ORHAN SARISÜLEYMAN KİMDİR?

Kayyum için atanan heyette yer alan bir diğer isim ise Orhan Sarısüleyman. 10.09.1970`te İzmit`te dünyaya gelen Orhan Sarısüleyman, Karadeniz Teknik Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü`nde okudu. İGSAŞ Yönetim Kurulu Üyesi görevinde bulunduktan sonra, Kocaeli Sanayi Odası Meclis Üyeliği`ne geçti. SAR CAM Isı Cam`ın ortaklarından olan Orhan Sarısüleyman, evli ve Sefa ile Merve adında ikiz çocuk sahibi.


KEMAL YAZICI KİMDİR?

1966 yılında Trabzon`da dünyaya gelen Kemal Yazıcı, orta okul ve liseyi ilimizde tamamladı. Evli ve üç çocuk babası Kemal Yazıcı, halen Derince, Çınarlı Mahallesi`nde oturuyor. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi`nde uzun bir süre görev yapan Yazıcı şu anda Belde A.Ş Genel Müdürü olarak görev yapıyor. Kayyum Heyeti`nde yer alan Yazıcı, yurt dışında bulunduğu için  KEV Sefa Sirmen Tesisleri`ndeki uğurlama törenine katılamadı.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ