KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.6502 TL
  • 6.3550 TL
  • 7.0801 TL
Kocaeli Zirve
Kocaelispor’da sular duruldu
Kocaelispor’da sular duruldu
Kocaelispor
25 Aralık 2010 Cumartesi 15:46
  • 2778
  • 1

Kocaelispor’da sular duruldu

Yeşil siyahlılarda geçtiğimiz hafta içi yaşanan olayların ardından, futbolcuların antrenmanlara çıkması suların durulduğuna işaret olarak algılandı

YANLIŞ BİLGİLENDİRME
Aylardır maaş alamayan ve hafta içi asgari ücret teklif edilen futbolcular, yapılan idmanda moralsiz göründü. Vali Ercan Topaca`nın girişimleriyle tekrar çalışmalara başlayan yeşil siyahlılarda teknik direktör Soner Alp, her zamanki gibi oyunculara moral aşılamaya devam ediyor. Alp, yaşanan olaylarını iletişim eksikliğinden kaynakladığına dikkat çekerek, “Valimiz sanırım yanlış bilgilendirilmiş. Bilgi eksikliğinden kaynaklanan bu durum tatlıya bağlandı. Ancak, gergin günler geçiren futbolcuları motive etmek kolay olmuyor” dedi.

YARINA KADAR ÇÖZÜLMELİ
Soner Alp, takımın Antalya`da yapılacak olan kampa geç yarın gitmesi gerektiğini belirterek, “İkinci yarı öncesi kamp yapmamız gerektiğini her fırsatta söyledim. Dayanışma, birlik ve beraberliğimizin üst seviyeye çıkması için kent dışında ikinci yarıya hazırlanmak motivasyon için son derece önemli. Bu nedenle de kamp yapacağımız yere en geç pazartesi günü gitmemiz gerekiyor” şeklinde konuştu.


KAYYUM HEYETİ BEKLENİYOR

Kocaelispor`un sahipsiz kalması ardından 3. Sulh Hukuk Mahkemesi tarafından atanacak olan Kayyum Heyeti`nin bir an önce görev almasını bekleyen yeşil siyahlı futbolcular, “Kayyum Heyeti`nin en kısa zamanda göreve başlamasını bekliyoruz. Biz de sorunlarımızı paylaşabileceğimiz, muhatap olacağımız kişileri öğrenelim” diyerek sitemlerini ilettiler. Tüm kent Kocaelispor`a atanacak Kayyum Heyeti`nde kimlerin yer alacağını merakla bekliyor.

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ