KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Kocaelispor’da tempo yükseldi
Kocaelispor’da tempo yükseldi
Kocaelispor
09 Aralık 2009 Çarşamba 17:02
  • 1564
  • 0

Kocaelispor’da tempo yükseldi

Mersin İdmanyurdu maçının hazırlıklarını sürdüren Kocaelzipor’da antrenman temposu zirveye yükseldi. Sabah yapılan çalışmada teknik direktör Cihat Arslan futbolcuların pestilini çıkardı

Ahmet Dursun düz koşu yaptı
16. hafta maçına sıkı bir hazırlık içinde Mersin İdmanyurdu maçını hazırlıklarını sürdürdü. Kocaelispor`da hafif sakatlıkları olan Serdar Topraktepe, Cem Sinan Vergül, Yunus İlgen takımdan ayrı çalışmalarını sürdürdü. Karşıyaka maçında sakatlanan Hamza Mutlu ise Doktor nezaretinde kontrolleri yapılıyor. Lisanssız futbolculardan Emrah Kol, Mohammet Ali Kurtuluş ve Ahmet Dursun ise takımdan ayrı düz koşular ile çalışmaları tamamladı.

 

Ağır bir çalışma yapıldı
Kocaelispor`un Lisanslı futbolcuları idmanda tempolu koşular yaparak başladı. Gençlerde biraz olsun moralerin yerinde olduğu antrenmanda ağır bir çalışma yapan yeşil siyahlı futbolcular çabukluk ve kondisyon çalışmalarının ardından yarı saha tam pres çalışmaları ve yarım saha çift kale adam adama çalışmaların yaparak çalışmalarını sürdürdü. Kocaelispor bugünde Kocaelispor tesislerinde saat 11.00`de üçüncü çalışması ile Mersin İdmanyurdu maçının hazırlıklarını sürdürecek.

 

Kaleciler ayrı çalışma yaptı
Kocaelispor`un genç yetenekli file bekçileri Metin Erol, Serkan Demirol ve Ali Baklaya çalışmalarını takım arkadaşlarından ayrı olarak yaptılar. Kaleci Antrenörü Fevzi Layiç nezaretinde genç kaleciler çabukluk yan top çalışmalarının yanında hava topu çalışmaları ile hazırlıklarını sürdürdü. Genç Kalecileri Metin Erol, Serkan Demirol ve Ali Baklaya  çalışmalarda büyük bir özveri gösterirken, Mersin maçında Kocaelispor`un kalesi kapalı dedirttiler.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ