KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.1454 TL
  • 6.8452 TL
  • 7.7628 TL
Kocaeli Zirve
Kocaelispor’u hırs bastı
Kocaelispor’u hırs bastı
Kocaelispor
03 Aralık 2009 Perşembe 15:36
  • 1542
  • 1

Kocaelispor’u hırs bastı

Bank Asya 1. Lig’inde Pazar günün deplasmanda oynayacağı Karşıyaka maçını hazırlıklarını sürdüren Kocaelispor çalışmasında çok istekli ve azimli bir çalışma gösterdi.

4 futbolcu katılmadı
Teknik Direktör Cihat Arslan gözetiminde Kocaelispor tesislerine bir araya gelen Kocaelispor son idman öncesinde Karşıyaka maçına çok hırslı ve azimli bir çalışma yaptı. Yeşil-Siyahlı futbolcularda Ersin, Bülent, Emrah ve Bilal dışındaki bütün futbolcular çalışmalara katıldı. Günün ilk çalışmasında ilk olarak düz koşu ile çalışmalara başlayan Kocaelisporlu futbolcular arasından 5`e 2 çalışmaları üç ayrı grupta yapıldı. Ardından kontrol ve pas çalışmaları ile antrenman devam etti.

 

Kıran kırana antrenman
Kocaelispor Karşıyaka maçının hazırlıklarını son hızıyla sürdürdü. İlk iki çalışmada moralsiz görülen futbolcular çalışmalarda çok istekli ve azimli bir performans ortaya koydu. Günün en son çalışmalarından yarım saha pres çalışması ve yarım saha dar alanda pas ve adam adama pres çalışmalarında yeşil siyahlı futbolcular çok istekli bir çalışma ortaya koydu. Lisansız futbolcularında gençlere destek vermesinin ardından ortaya çok güzel bir çalışma çıktı. Karşıyaka maçında çıkacak olan Kocaelispor rakibini adam adama pres ve yan toplardan vuracağının göstergesi oldu.

 

Lisanssızlar göz kamaştırdı
Kocaelispor`un sezon başında transfer ettiği tecrübeli futbolcular Ali Çamdalı, Uğur Yasan, Ercan Ağaçe, Tevfik Altındağ,  Ali Bayraktar ve Aydın Yıldırım çalışmalarda çok çalışkanlığı ile çalışmalara damgasını vuran isimler oldu. Gençlere örnek davranış ve yaptıkları çalışma ile çok iyi bir form durumu tuttuğunun göstergesi oldu. Kocaelispor`un tecrübeli isimlere takıma farklı bir hava vererek, Karşıyaka maçı öncesinde genç futbolculara biraz olsun güvende vermiş oldu.

 

Kaleciler çalışmalara iyi oldu
Kocaelispor`un dört genç file bekçisi olan Metin Erol, Ali Baklaya, Serkan Demirol ve takıma yeni katılan Muhammet Rıza Altıntaş çalışmaları Kaleci Antrenörü Fevzi Layiç ile birlikte yaptı. Düz koşuların ardından takımdan ayrı çalışan genç file bekcileri çalışmalarda çok istekli idi. Kocaelispor`un geleceği olan genç kaleciler çalışmalarda hava topu ve yan toplar ve seken top çalışmaları ile çalışmalarını tamamladı.


 

Ali Çamdalı ve Ercan hırs küpü
Kocaelispor`un sezon başında takıma kattığı futbolculardan Ali Çamdalı ve Ercan Ağaçe çalışmalarda büyük bir hırs küpü olmuş. Sezon başından beri takım ile çalışmalara eksiksiz katılan Tecrübeli futbolcular Ercan Ağaçe ve Ali Çamdalı çalışmalarda pres ve dar alanda pas çalışmalarındaki çalışkanlığı ile göz doldurdu. Her iki futbolcu devre arası yapılacak Lisans işlerinde elimde kalırsa Kocaelispor`a çok büyük destek verecek isimler arasında olacak.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ