KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7216 TL
  • 6.4298 TL
  • 7.1277 TL
Kocaeli Zirve
Kocaelispor’u hırs bastı
Kocaelispor’u hırs bastı
Kocaelispor
10 Kasım 2010 Çarşamba 15:49
  • 1931
  • 1

Kocaelispor’u hırs bastı

Kocaelispor’un bu hafta sonunda İsmetpaşa Stadı’nda oynayacağı Balıkesirspor maçının hazırlıklarını sıkı bir şekilde sürdürüyor

TAM KADRO ÇALIŞILDI
Kocaelispor bu hafta sonu evinde oynayacağı Balıkesirspor maçının hazırlıklarına yapılan tek çalışmayla devam etti. Yapılan antrenmana kaleciler Serkan Demirol ve Muhammet Rıza Altıntaş futbolculardan Serdar Topraktepe,Ercan Ağaçe, Cem Sinan Vergül, Orhan Alemdar, Gökhan Bozkaya, Damir Yüksel, Aydın Yıldırım, Onur Türk, Bilal Çalışkan, Berkay Arslan, Yaser Çakır, Yunus İlgen, Ensar Çetinkaya, Anıl Erdebil, Uğur Daşdemir, Gökhan Meral, Ahmet Kutluer, Gökhan Bozkaya, Baha Yıldırım, Samet Katanalp, Özkan Aksoy, Onur Alkan ve Hakan Uluçay katıldı.


İSTASYONDA ZORLANDILAR

Kocaelispor`un  yapılan çalışmalarında futbolcular çok istekli bir çalışma gösterdi. Farklı gruplar halinde istasyon çalışmaları yapan futbolcular kuvvet çabukluk, devamlılık çalışmaları yaptı. Kocaelispor`un bu hafta oynayacağı maçın hazırlıklarına eksiksiz olarak katılmasından dolayı Teknik Direktör Soner alp ve yardımcılarını oldukça mutlu etti. Çalışmalarda bazı futbolcular çalışmalarını istenilen şekilde yapmamasından dolayı Teknik adam Soner Alp`i kızdırdı.
 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ