KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8095 TL
  • 6.6153 TL
  • 7.4129 TL
Kocaeli Zirve
Kongre bitti kafalar karıştı
Kongre bitti kafalar karıştı
Kocaelispor
29 Kasım 2010 Pazartesi 15:57
  • 1805
  • 0

Kongre bitti kafalar karıştı

Kocaelispor’da kongre rüzgarı bitti, kafalar iyice karıştı. Yönetimin kayyuma kalması için gerekli olan şartların oluşması için her kafadan bir ses çıkmaya başladı

NE GEREKİYOR?
Dernekler İl Müdürü Rüştü Atalı, Kocaelispor`un mevcut şartları konusunda yaptığı açıklama ile kafalar iyice karıştı. 25 asil, 25 yedek üyeden 38 üyenin resmi olarak istifa etmesi halinde hukuki işlemin yürürlüğe gireceği ileri sürülürken, bazı kesimler tarafından mevcut yönetimden 25 asil, 25 yedek, 4 denetleme kurulu asil, 4 denetleme kurulu yedek üyesinin tamamının istifası halinde hukuki sürecin başlayacağı iddia edildi.


NE OLACAK ŞİMDİ?

Spor kamuoyunda en fazla merak edilen konuların başında, Kocaelispor`da yaşanan kongrenin ardından şimdi ne olacağı. Dernekler Müdürlüğü hukuksal sürecin başlaması konusundaki şartları açıkladı. Dernekler Müdürlüğü`ne istifaların ulaşması durumunda hukuksal süreç başlayacak. Valilik tarafından en az üç kişiden oluşacak olan kayyum yönetimi belirlenecek. Ancak istifalarla ilgili olarak geçmiş yönetime para ceza kesilmesi de söz konusu.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ