KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Krizi 10 günde çözülecek
Krizi 10 günde çözülecek
Kocaelispor
30 Kasım 2010 Salı 15:33
  • 2766
  • 8

Krizi 10 günde çözülecek

Kocaelispor’un geçtiğimiz hafta sonu yapılan kongresinde Yönetim Kurulu’na talip çıkmayınca, hazırlanan raporlar İl Dernekler Müdürlüğü’ne sunuldu. İl Dernekler Müdürü Hurşit Atalı, 'Kocaelispor krizini 10 günde çözeceğiz' dedi.

İlk adım atılacak
Kocaelispor`un sahipsiz kalması ardından tüm gözler İl Dernekler Müdürlüğü`ne çevrildi. İl Dernekler Müdürü Hurşit Atalı ile dün yaptığı açıklama ile Kocaelispor krizini 10 günde aşamalı olarak çözeceklerini belirterek,”Kocaelispor`un kongre dosyaları bize teslim edildi. Dosyayı inceliyoruz. Bugün veya yarın krizi çözmeli ile ilgili somut adımlar atacağız” dedi.
 

Çözümü kolay
Kocaelispor`un durumu hakkında Sulh Hukuk Mahkemesi ‘ne müracaat edeceklerini belirten Atalı,” Sulh Hukuk Mahkemesi, Kayyum heyetinin atamasını gerçekleştirecek ve Kayyum heyet`te Kocaelispor`u 3 aylık süre içinde yeniden seçime götürecek. Hukuki işlemleri Dernekler İl Müdürlüğümüz tarafından olarak takip edilmektedir. Kocaelispor`u bu kriz döneminden aşamalı olarak 10 gün içinde kurtaracağız” dedi.
 

Çalışmalar sürüyor
Kayyum için Sulh Hukuk Mahkemesine sunulacak isimlerin Kocaelispor Yönetimlerinde görev almamasına dikkat ettiklerini belirten Atalı,” Kayyum yönetimi mükemmel olacak. Kayyum`da şimdiye kadar Kocaelispor Yönetiminde görev almayanlar görev alacaklar. Bu konuda da çalışmalarımız çok ciddi bie şekilde sürdürüyoruz. Kocaelispor artık işi bilmeyenler tarafında değil, işin ehli olanlar tarafından hukuki şartlara uygun yönetilecek” şeklinde konuştu.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ