KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Kurumsallaşın destek olalım
Kurumsallaşın destek olalım
Kocaelispor
30 Aralık 2009 Çarşamba 17:15
  • 1982
  • 0

Kurumsallaşın destek olalım

Kocaelispor’a geldiği günden beri hiçbir makamı ziyaret etmeyen Muammer Çelik ve yönetimi, lisans çalışmalarını alnının akıyla tamamladıktan sonra İzmit Belediyesi Başkanı Nevzat Doğan’ı ziyaret ederek nezaket ziyaretlerine start verdi

Ziyaret kısa sürdü
Kocaelispor Kulübü Başkanı Muammer Çelik, neredeyse en büyük engeli olarak Kocaeelispor`un gündeminde tutulan lisans sorununu çözmeden nezaket ziyaretlerinde bulunmayacağını belirtmişti. Lisansları çıkarttırma izni alan Muammer Çelik ve ekibi, nezaket ziyaretleri serisine start verdi. İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan`ı makamında ziyaret eden Muammer Çelik ve ekibi, belediyenin imkanları doğrultusunda Doğan`dan destek sözü aldı.


Yönetim Kurulu üyeleri katıldı

Nevzat Doğan`ı makamında ziyaret eden Başkan Muammer Çelik`e yönetiminden İlker Ertuğ, Okan Ferit Tarı, Cumhur Alkan, Mustafa Leblebicioğlu, Erkan Bal, Tezer Tuğcu, Yaşar Arslan, Şenol Çiçek, Oktay Kalyoncu ve Bekir Bayramoğlu eşlik etti. Nezaket ziyaretinden ötürü son derece mutlu olduğunu söyleyen İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan`a ise yardımcısı Hüseyin Üzülmez eşlik etti.


Kocaelispor kurumsallaşmalı

Yönetim Kurulu üyelerinin son derece genç ve çalışkan bir yapıya sahip olduğunu söyleyen İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan yaptığı konuşmasında kulübün ne pahasına olursa olsun kurumsallaşması gerektiğini belirtti. Sözlerine şöyle devam eden Doğan “Şu anda kulübün durumu iç açıcı değil. Kulübün şu anki sorunlarını çözmemiz geçici bir kurtuluş yoludur. Fakat kurumsallaşma anlamında çalışmalar olursa kulüp feraha erer” dedi.


Kurumsallaşmada “desteğe varız”

Kocaelispor`un şu anki mevcut yönetiminden umutlu olduğunu sözlerinde sık sık yineleyen Nevzat Doğan “Kurumsallaşma gerçekleşmediği sürece Kocaelispor için tam anlamı ile kurtuluş olmaz. Biz İzmit Belediyesi olarak kulübün kurumsallaşma çalışmalarında her zaman elimizden gelen desteği yaparız. Aynı zamanda kurumsallaşma gerçekleştikten sonra da bu kentin büyükleri olarak mutlaka takıma sahip çıkarız” şeklinde konuştu.

HABERE AİT DİĞER RESİMLER

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ