KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.1454 TL
  • 6.8452 TL
  • 7.7628 TL
Kocaeli Zirve
Lisans izni için 8 futbolcu kaldı
Lisans izni için 8 futbolcu kaldı
Kocaelispor
27 Aralık 2011 Salı 16:31
  • 2982
  • 8

Lisans izni için 8 futbolcu kaldı

Kocaelispor Kulübü Başkanı Orhan Görsen bu sabah fuar içindeki kulüp binasında bir basın toplantısı düzenledi ve gelişmelerle ilgili kamuoyunu bilgilendirdi. Görsen lisans izni ile ilgili gelinen son noktayı da kamuoyuna açıkladı

AHMET DURSUN DA SORUN YOK
Kocaelispor Kulübü Başkanı Orhan Görsen kamuoyunda merak edilen konularla ilgili bir basın toplantısı düzenledi. Yeşil siyahlı kulübün lisans izni alıp alamayacağı konusuna da değinen Görsen, lisans izni için futbolcularla bire bir görüşmelerinin sürdüğünü dile getirdi. 62 kişinin alacaklı olduğunu ifade eden Görsen, yabancı futbolcuların avukatları ile görüşmelerin sürdüğünü ifade etti. Görsen, Serhat Akın ve Ahmet Dursun`un sorun çıkartmayacağını da sözlerine ekledi.
 

 

 

8 FUTBOLCU İLE GÖRÜŞÜLECEK
Kocaelispor`dan alacağı bulunan futbolcular arasında yer alan 8 futbolcu ile görüşme yaparak transfer yasağının ortadan kalması için çalışmaların sürdüğünü söyleyen Başkan Orhan Görsen, “Transfer yasağının kalması için Ufuk Çam, Serdar Kulbilge Özgür Bayer, Umut Kekili, Musa Büyük, Kemal Arslan, Serkan Yanık ve Julia Cezar ile görüşmeler yapılacak. Bu futbolcular ile birebir görüşmelerde olumsuz bir sorun yaşanmayacağına inanıyorum. Transfer iznini yüksek bir ihtimalle alacağız”dedi.
 

 

 

TRANSFER YAPMAYACAĞIZ
Kocaelispor`un olası transfer yasağının kalmasından sonra çalışmalarımız Kocaeli`de bulunan Amatör Spor Kulüplerinde bulunan genç yetenekleri bünyemize katmak olacak. Tecrübeli futbolculardan transfer yapmayacağız. Fakat genç yetenekler olursa bunları almayı düşünürüz. Bize gelecek futbolcularda SSK ve Artı maaş olarak gelecektir. Kocaelispor`un büyük bir borç içinde bulunduğu bir gerçek bundan dolayı imkanlarımız doğrultusunda çalışmalarımız olacak”şeklinde konuştu.
 

 

 

A.Ş`NİN DEVRİ ALINDI
Kocaelispor A.Ş konusuna da değinen Görsen, “Uzun bir çalışma sonrasında Kocaelispor A.Ş`nin devrini aldık.  Şirketin başkanlığını ben üstleniyorum. Şirket yönetimi Bedri Satır, İbrahim Yazıcıoğlu, Suat Önder, Sadun Gemici ve Kamuran Akşar`dan oluşuyor ve Kocaelispor A.Ş üzerinden çalışmalara başladık. Üç ay içinde her şeyin rayına gireceğini tahmin ediyorum”dedi. Başkan Görsen 6 ay ile 1 yıl içerisinde ciddi projeler ile Kocaelispor`un kendi ayağı üzerinde duracağını ifade etti.
 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ