KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8610 TL
  • 6.4617 TL
  • 7.3392 TL
Kocaeli Zirve
Lisansları almadan gitmeyeceğiz
Lisansları almadan gitmeyeceğiz
Kocaelispor
01 Ekim 2009 Perşembe 17:04
  • 2215
  • 13

Lisansları almadan gitmeyeceğiz

Kocaelispor Basın Sözcüsü Osman Polat, KEV Sefa Sirmen Tesisleri’nde yönetim kurulunun aldığı kararları açıkladı. Lisansları para olduğu halde zamanın yetersizliği nedeniyle çıkartamadıklarını açıkladı ve Ocak ayında lisansları almadan da gitmeyeceklerini

Kriz masası kuruldu
Kocaelispor`un transferlerine engel olan borçlarını araştırma adına kriz masası kurdukları belirten Polat, “ Kocaelispor`un transferlerine engel olan borç ve diğer borçlarını yapılandırma adına üç kişiden oluşan kriz masası kurduk. Ne olursa olsun Ocak ayında Kocaelispor`un lisans sorununu çözeceğiz. Beceremediğimiz taktirde de herkesten önce ben yönetimi tefe koyarım. Yönetim Kurulumuzda görev alan herkes 100 bin YTL verecek. Kocaelispor`un lisans sorununu biz Aralık ayında çözmüş olacağız` dedi.
 

Fatura yine basına
Basın toplantısına katılan Kocaelispor Yönetim Kurulu üyesi Murat Akyan da basının oturduğu yerden haber yaptığını belirterek, “Kocaelispor`a zarar vermek için yönetime gelmedik. Bizleri tanımanızı, neler yapacaklarımızı görmenizi istiyoruz. Sizlerden sadece zaman istiyoruz. Elimizde sanki sihirli değnek varmış gibi herkes bizden para istiyor. Sorun para sorunu değil, sorun tamamen güvensizlik sorunu, güvensizliği para ile çözemezsiniz` şeklinde konuştu.
 

 Arslan ile yürümeye kararlıyız
Kocaelispor`un kesinlikle teknik direktör sorunu olmadığını vurgulayan Osman Polat, “ Kocaelispor`dan yönetimimize kalan en güzel miras, genç kadromuz ve teknik direktörümüz Cihat Arslan`dır. Cihat Arslan, futbolcular ile aramızda tamamen köprü vazifesini gören, ilkeli ve dürüst bir arkadaşımızdır. Hocamız en zor günlerde takımımıza sahip çıkmıştır. Kendisinden de son derece memnunuz ve sonuna kadarda Arslan ile yürümeye kararlıyız`dedi.
 

 Lisansları alıp istifa edeceğim
Kocaelispor taraftarlar derneği Hodri Meydan`ın çağrısını da değerlendiren Polat, “ Kocaelispor taraftarlarının sevgilerini anlıyoruz. Acı çekiyorlar. Maça gelmeyin diyerek, gitmemizi istiyorlar. Giresunspor maçı sonrası eşimin ve çocuklarımın içinde olduğu otomobilim taşlandı. Bir değil, iki arabam da taşlansa, maça gelmeye devam edeceğim. Verdiğim sözleri yerine getirene kadar geleceğim. Kocaelispor`un lisanlarını Ocak ayında çıkartarak, takımın yeni transferleriyle sahaya çıktığını gördükten sonra da istifa edeceğim` şeklinde konuştu.

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ