KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Lisanslılar Dardanel’e hazırlanıyor
Lisanslılar Dardanel’e hazırlanıyor
Kocaelispor
21 Ekim 2009 Çarşamba 15:51
  • 1456
  • 0

Lisanslılar Dardanel’e hazırlanıyor

Pazartesi günü Erciyesspor deplasmanında alınan 1 puan ile moral depolayan Kocaelispor’da yapılan antrenmanda mevcut kadrosundaki futbolcular Dardanel, geçtiğimiz günlerde Darıca GB ile özel maça çıkan lisanssız futbolcular ise Pendikspor maçı hazırlıklar

İki takım halinde çalıştılar
Erciyes maçı sonrası yuvaya dönen Kocaelisporlu futbolcular ile lisanssız futbolcular dün birbirlerinden bağımsız olarak ayrı sahada çalışmalarını sürdürdü. Lisanssız futbolcular Mert Korkmaz nezaretinde, bugün Pendik Stadı`nda Pendikspor ile saat 15.00`da karşılaşacağı Pendikspor hazırlıklarını yaparken, Kocaelispor`un mevcut kadrosunda yer alan futbolcular ise Mustafa Sarıgül önderliğinde rutin antrenman çalışmalarını gerçekleştirdi.


Kaptan ve Mehmet katılmadı

Erciyesspor maçında sarı kart görerek 4 sarı kartlık limiti doldurarak bu hafta İsmetpaşa Stadı`nda oynanacak olan Çanakkale Çardanelspor maçında cezalı duruma düşen kaptan Serdar Topraktepe ile ayak bileğinden ufak sakatlığı bulunan genç futbolcu Mehmet Öztonga dünkü antrenmanda takımdaki yerlerini alamadı. Serdar Topraktepe, cezalı duruma düştüğü için moralinin düşük olması ve Cihat Arslan`dan da izin alması nedeni ile antrenmana katılmadığı açıklandı.


İki takımda aynı çalışmayı yaptı

Dünkü antrenmanda gerek lisans çıkmayan futbolcular, gerekse mevcut kadrodaki futbolcular hemen hemen aynı çalışmaları yaptı. Lisanssız futbolcular Mert Korkmaz yönetimindeki, kadrodaki futbolcular ise Mustafa Sarıgül önderliğindeki antrenmanda ilk aşamada düz koşu yaptı ve daha sonra taktiksel anlamlı yarım saha çift kale maç yaptı. Kadrodaki futbolcular lisanssız futbolculardan farklı olarak çeşitli ısınma hareketleri ve pas çalışması ile form tuttu.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ