KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7372 TL
  • 6.3027 TL
  • 7.1361 TL
Kocaeli Zirve
Maç öncesi anlamlı mesaj
Maç öncesi anlamlı mesaj
Kocaelispor
01 Ekim 2009 Perşembe 16:19
  • 1370
  • 0

Maç öncesi anlamlı mesaj

Lisans paralarını yatıramaması nedeni ile genç futbolcuları ile maçlara çıkan, Tokatspor maçına ise süper genç futbolcuları ağırlıklı bir kadro ile çıkan Kocaelispor, maç öncesi çok anlamlı bir mesaj verdi.

Sahaya yedeklerle birlikte çıkan Körfez ekibi, objektiflere 11 değil 15 futbolcu fotoğraf verdi

Süper Genç takım ağırlıktaydı
Türkiye Kupası`nda ilk maçına Tokatspor karşısına çıkan Kocaelispor`da kadroyu süper genç taktım kadrosundaki futbolcuların ağırlıkta olduğu bir kadro ile çıktı. Belki de Kocaelispor`un A Takım formasını futbol kariyerlerinde giyme şansı bile bulamayacak bu futbolcular, Kocaelispor`un içinde bulunduğu zor durumlar sayesinde bir araya geldi. Teknik heyetin, bu futbolcuları yeteneklerini gözetmeksizin sadece gerekli kadro sayısına ulaşabilmek için kadroya dahil ettiklerini belirtti.

Teknik heyet çaresiz
Tokatspor maçı kafilesini, süper genç takımın kadrosunda yer alan futbolcuların ağırlıkta olduğu kadro oluşturdu. Daha önce basın aracılığı ile kamuoyuna Türkiye Kupası`nda herhangi bir hedefleri olmadığını duyuran Cihat Arslan, “Tokatspor ile oynayacağımız maç kadrosundaki gerekli sayıya ulaşabilmek için 1 senedir Kocaelispor`un altyapısında forma giyen futbolcuları A Takıma aldık. Bu futbolcuların yeteneklerini gözetmeksizin gerekli sayıya ulaşmak için kafileye dahil ettik' dedi.


Twitter
Twitter

KENT REHBERİ