KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Mağlubiyeti bekliyordum
Mağlubiyeti bekliyordum
Kocaelispor
02 Kasım 2009 Pazartesi 16:20
  • 1294
  • 4

Mağlubiyeti bekliyordum

Ligin 11. Hafta maçında Konyaspor’a konuk olan ve rakibine 3-0 mağlup olan Yeşil-Siyahlı ekibin genç teknik çalıştırıcısı Cihat Arslan, maç öncesi zaten mağlubiyete hazırlandıklarını, fakat Konyaspor maçında iyi mücadele ettiklerini söyledi

Yenilmemiz beni şaşırtmadı
Konyaspor`a konuk olan ve kalesinde gördüğü 3 gol ile sahadan mağlup ayrılan Kocaelispor`da Teknik Direktör Cihat Arslan mağlubiyet ile sahadan ayrılmalarına şaşırmadığını, zaten böyle bir sonuç beklediğini dile getirdi. Mevcut kadrodan 4 futbolcudan mahrum kaldıklarını ve bu futbolcuların da yokluğunu hissettiklerini söyleyen genç teknik çalıştırıcı her şeye rağmen futbolcularının iyi mücadele ettiğini belirtti.

 


Sınırlı kadroda 4 eksik var

Konyaspor maçı kafilesine sakatlıkları nedeni ile alınmayan Serdar Topraktepe, Hamza Mutlu, Emirhan Önder ve Mehmet Öztonga`dan mahrum kalan Kocaelispor, rakibi karşısında hayli pasif kaldı. Bu futbolcuların yokluğunu büyük çapta hissettiklerini söyleyen Cihat Arslan “Kadromuz zaten sınırlı. Bunun üzerine eksik futbolcular da eklenince; üstelik Konyaspor gibi bir takım karşısında oynuyoruz. Yenilmemiz gayet normal” dedi.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ