KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7077 TL
  • 6.3054 TL
  • 7.1537 TL
Kocaeli Zirve
Mersin hazırlıkları moralsiz başladı
Mersin hazırlıkları moralsiz başladı
Kocaelispor
08 Aralık 2009 Salı 15:53
  • 891
  • 0

Mersin hazırlıkları moralsiz başladı

Kocaelispor Karşıyaka maçının ardından ilk çalışmalarına Kocaelispor tesislerinde tek çalışma ile devam etti. Teknik Direktör Cihat Arslan Nezaretinde çalışmalarını yapan yeşil siyahlı futbolcular tek çalışma ile Mersin İdmanyurdu maçının hazırlıklarına b

Hafif bir çalışma yapıldı
Kocaelispor Tesislerinde bir araya gelen Kocaelispor Mersin İdmanyurdu maçının hazırlıklarına başladı. Geçen hafta sonu deplasmanda Karşıyaka`ya 2-0 mağlup olan yeşil siyahlılar kendi tesislerinde hafif bir çalışma yaparak ilk gün çalışmalarını tamamladı. Günün ilk çalışmalarına Karşıyaka maçında sakatlanan Bilal Turgut, izinli olan Yunus İlgen ve Cem Sinan ile Kart Cezalısı olan Hamza Mutlu ilk gün çalışmalarına katılmadı.

 

Lisanssızlar ayrı çalıştı
Kocaelispor`da Lisanssız futbolcular Ahmet Dursun, Ercan Ağaçe, Ali Çamdalı, Ali Bayraktar, Tevfik Altındağ, Emrah Kol, Uğur Yasan, Aydın Yıldırım, Ahmet Dursun ve Mohammet Ali Kurtuluş Karşıyaka maçında oynayan futbolculardan ayrı çalışma yaptı. Yardımcı antrenör Mert Korkmaz nezaretinde düz koşu ve tempolu koşular yapan futbolcular açma germe çalışmalarının ardından ilk gün hazırlıklarını tamamladı.

 

Moraller çok bozuktu
Kocaelispor kendi tesislerindeki Mersin İdmanyurdu maçının ilk çalışmasında yüzlerindeki ifadelerden morallerinin bozuk olduğu kaçmadı. Teknik Direktör Cihat Arslan gözetiminde çalışmaları yardımcı antrenörler Mustafa Sarıgül, Fevzi Layiç ve Deniz Tufan Daş nezaretinde Kocaelisporlu futbolcular düz koşu açma germe çalışmaların ile ilk hazırlıklarını hafif bir çalışma yaparak tamamladı.

 

Arslan gençlere moral verdi
Kocaelispor bugün yine saat 11.00`de ikinci gün çalışmalarını yapacak. Karşıyaka maçında alınan 2-0`lık mağlubiyet sonrası moralleri bozulan genç futbolculara biraz olsun destek veren Teknik Direktör Cihat Arslan birebir genç futbolcular ile sözlü konuşarak morallerini düzeltmeye çalıştı. Karşıyaka karşısında kötü bir futbol sergileyen gençler kendilerini affettirmek için bu haftaki Mersin maçını kazanmak istediklerini belirtti.

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ