KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.6871 TL
  • 6.3796 TL
  • 7.0960 TL
Kocaeli Zirve
Metin Erol büyülüyor
Metin Erol büyülüyor
Kocaelispor
15 Kasım 2010 Pazartesi 16:46
  • 2514
  • 0

Metin Erol büyülüyor

Kocaelispor’un kalesinde harikalar yaratan Metin Erol, Balıkesir galibiyetini en coşkulu bir biçimde kutlayan futbolcu oldu. Metin sevincini yeşil siyahlı taraftarlarla paylaştı

Kalesinde devleşti
Balıkesirspor`u 2-0 mağlup ederek yakaladığı çıkışını sürdüren Kocaelispor`da başarılı file bekçisi Metin Erol, kalesinde adeta devleşti. Konuk ekibin geliştirdiği tehlikeli ataklarda kalesinde müthiş kurtarışlara imza atan Metin Erol, formunun zirvesine tırmandığını bir kez daha gözler önüne serdi. Balıkesirspor maçının kazanılmasında çok büyük bir payı olan Metin maç sonunda sevincini taraftarlarla paylaştı.

 

Taraftarlara koştu
Karşılaşmanın hakemi Mehmet Efe`nin çaldığı son düdüğün ardından genç file bekçisi Metin, soluğu taraftarların bulunduğu Maraton Tribünü`nün önünde aldı. Galibiyet sevincini yeşil siyahlı taraftarlarla paylaşan yetenekli eldiven, her maça galibiyet parolasıyla çıktıklarını haykırdı. Trabzon`dan da galibiyetle döneceklerini vurgulayan Metin, “Form olarak kendimizi bulduk. Büyük talihsizlikler yaşamazsak, bundan sonra kaybetmeyiz”dedi.
 

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ