KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7077 TL
  • 6.3054 TL
  • 7.1537 TL
Kocaeli Zirve
Muammer Çelik 160 bin TL dağıtıldı
Muammer Çelik 160 bin TL dağıtıldı
Kocaelispor
26 Kasım 2009 Perşembe 16:38
  • 3761
  • 15

Muammer Çelik 160 bin TL dağıtıldı

Kocaelispor Kulübü Başkanlığı için yönetim kurulu listesi hazırlayan Muammer Çelik işbaşı yaptı. İlker Ertuğ ve Bahadır Taşer ile birlikte tesislere giden Muammer Çelik, 160 bin TL bayram harçlığı dağıttı

Taşer ve Ertuğ da katıldı
Kocaelispor Kulübü başkanlığı için liste hazırlayan Muammer Çelik, futbolcular, teknik kadro ve çalışanların gönlünde taht kurdu. Yönetim kurulu listesinde yer alan Bahadır Taşer ve İlker Ertuğ ile birlikte tesislere gelen Muammer Çelik, yönetim kurulu arkadaşlarının katkılarıyla topladığı 160 bin TL`yi 124 kişiye dağıttı. Muammer Çelik`in bu jesti camiada mutluluk yarattı.


160 bin TL dağıtıldı
12 Aralık`ta yapılacak olan genel kurulda aday olacağını açıklayan Muammer Çelik, Osman Nuri Yaman Yönetimi`nin fiili olarak geri çekilmesinin ardından görevi devraldı. KEV Sefa Sirmen Tesisleri`ne giden Muammer Çelik, tesis personeli ve futbolcular tarafından kapıda karşılandı. Verdiği sözü tutan Muammer Çelik, futbolcular ve Kocaelispor çalışanlarına 160 bin TL dağıttı.

 

Futbolcularla toplantı yapıldı
Tesislerde arife günü bayram sevinci yaşandı. Muammer Çelik, Kocaelispor Kulübü personel, futbolcu ve teknik kadro ve personele 160 bin TL para dağıttı. Paraların dağıtılmasının ardından Muammer Çelik, yeşil siyahlı futbolcularla bir toplantı yaparak kısa bir konuşma yaptı. Aylardır tek kuruş alamayan futbolcular ve teknik heyet Muammer çelik`in bu jesti karşısında büyük sevinç yaşadı.

 

Her şey daha iyi olacak
Futbolculara hitaben kısa bir konuşma yapan Muammer Çelik, her şeyin daha iyi olacağını dile getirdi. Aylardır yaşanan işkencenin farkında olduğunu belirten Çelik, “Söylenebilecek çok fazla bir şey yok. Yaşanan sıkıntıları bugün itibari ile en asgariye indirmeye çalışacağız. Kocaelispor`da her şey daha iyi olacak. Hazırladığımız yönetim kurulunun camiayı toparlayacağına inanıyorum” dedi.

 


Her şey Kocaelispor için

Kocaelispor`un bu durumuna çok üzüldüğünü ifade eden Çelik, “Kocaelispor`un bu duruma düşmesi beni çok etkiledi. Bende Kocaelisporluyum. Bunun içinde mevcut yönetim kurulu görevi devretmesinden dolayı içimden geçen bir miktar parayı futbolculara ve personele dağıtma ihtiyacı duydum. Bu yeni bir başlangıç bundan sonra daha güzel günler bizleri bekliyor. Her şey Kocaelispor için”dedi.

HABERE AİT DİĞER RESİMLER

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ