KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Muammer Çelik, Özgener ile görüştü
Muammer Çelik, Özgener ile görüştü
Kocaelispor
03 Aralık 2009 Perşembe 17:08
  • 2720
  • 0

Muammer Çelik, Özgener ile görüştü

12 Aralık’ta Kocaelispor Kulübü Başkanlığına getirilmesi beklenen Muammer Çelik Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Mahmut Özgener ile görüştü. Çelik bugün görüşmeden çıkan neticelerle ilgili b.ir basın toplantısı düzenleyecek

Görüşme kısa sürdü
Kocaelispor Kulübü Başkanlığına soyunan Muammer Çelik önceki gün İstanbul`a giderek Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Mahmut Özgener ile bir görüşme yaptı. Mahmut Özgener`in programının yoğun olması nedeniyle kısa süren görüşmenin ardından Çelik, Türkiye Futbol Federasyonu Hukuk Kurulu`nda bulunan Avukatlarla da kısa süreli bir görüşme yaptığı öğrenildi. Kocaelispor`un federasyona olan borçlarının toplam tutarını öğrenen Muammer çelik`in alacaklıları tek tek arayarak Ocak ayında transfer izninin alınabilmesi için muvafakat name istediği öğrenildi.

 

Basın toplantısı 13.30`da
Bir yandan yönetim kurulu listesini oluşturmaya çalışan Muammer Çelik, diğer yandan da Türkiye Futbol Federasyonu ile ilişkilerini sıcak tutmaya çalışıyor., Önceki gün TFF Başkanı Mahmut Özgener ile bir görüşme yapan Çelik, bu görüşme ile ilgili bilgileri bugün basın mensuplarıyla paylaşacak. Saat 13.30`da Baltürk Otel`de bir basın toplantısı düzenleyecek olan Muammer Çelik, 8.5 trilyondan 13 trilyona ulaşan borçlar hakkında bilgi vereceği, Osman Nuri Yaman ve yönetimi hakkında da bazı açıklamalarda bulunacağı öğrenildi. 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ