KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7880 TL
  • 6.4414 TL
  • 7.4606 TL
Kocaeli Zirve
Muhatabımız Büyükşehir
Muhatabımız Büyükşehir
Kocaelispor
27 Aralık 2011 Salı 16:25
  • 1856
  • 3

Muhatabımız Büyükşehir

KEV Başkanı Sefa Sirmen, kiracı olarak tek muhataplarının Büyükşehir Belediyesi olduğunu ifade etti. Büyükşehir ile aralarındaki sözleşmenin devam ettiğini belirten Sirmen, kira akdi sonuçlanması halinde tespitler yapacaklarını belirtti

SÖZLEŞME OTOMATİK YENİLENİYOR
Kocaelispor Yönetim Kurulu tarafından güvenliğin sağlanamaması gerekçesiyle söktürülen prefabriklerin kir sözleşmesinde bulunduğuna dikkat çekin Sefa Sirmen, KEV Yönetimi olarak tek muhataplarının büyükşehir olduğunu belirtti. Büyükşehir ile aralarındaki mahkeme sürecinin devam ettiğine dikkat çeken Sirmen, “KEV Tesisleri`nde bizim kiracımız ve muhatabımız Büyükşehir Belediyesi`dir. Kira akdi bittiğinde gerekeni biz de yapacağız”dedi.
 

 

 

KİRA AKDİ DEVAM EDİYOR
Kocaelispor Yönetim Kurulu`nun tesislerdeki prefabrikleri sökmesinin kendileri açısından bir sakınca taşımayacağını belirten Sirmen, “Büyükşehir Belediyesi direkt olarak bizim muhatabımızdır. Biz Büyükşehir`e kiraladık. Mahkeme süreci deva ettiği için de tesisleri bir başka kurum ya da kuruluşa yüksek bedelle kiralayamıyoruz. Büyükşehir ile mahkemelik olmayı biz istemiyoruz ancak onlar da sorunun çözümü için adım atmıyorlar. Sözleşme sona erdiğinde gerekeni yapacağız”dedi.
 

 

 

EKSİKLERİ YAPACAKLAR
Büyükşehir Belediyesi ile aralarındaki sorunun çözülmesi, kira akdinin sonlandırılması durumunda tesislerde gerekli incelemeler yapılarak eksiklerin tespit edileceğine dikkat çeken Sirmen, “Büyükşehir Belediyesi ile yaptığımız kira akdinde ne bulunuyorsa, o şekilde bize teslim etmek durumundalar. Tesislerde gerekli incelemeleri yapacak ve eksiklikleri Büyükşehir Belediyesi`ne bildireceğiz, eksiklikleri de gidermek onlara kalacak”dedi.
 

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ