KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7100 TL
  • 6.4124 TL
  • 7.1215 TL
Kocaeli Zirve
Mutsuz futbolcular mutluluk dağıttı
Mutsuz futbolcular mutluluk dağıttı
Kocaelispor
07 Aralık 2010 Salı 13:58
  • 1854
  • 0

Mutsuz futbolcular mutluluk dağıttı

Kocaelisporlu futbolcu ve teknik kadro elemanları Kocaelispor Tesisleri’nde Sosyal sorumluluk projesi olarak, sakatlar haftası nedeniyle Spastik Çocuklar Derneği’nin üyelerini ağırladı

Futbolculardan yakın ilgi
Kocaeli Spastik Çocuklar Derneği üyeleri ile birlikte Başkan Nurel Ergüneş ve yöneticiler, hocalar Veli Caydı, Nedret Gülsat tesisleri ziyaret etti. Özellikle Serdar Topraktepe, Aydın Yıldırım ve Ercan Ağaçe çocuklarla birlikte hoş dakikalar geçirerek onlara yakın ilgi gösterdi. Daha sonra antrenman sahasında hep beraber hatıra fotoğrafı çektirildi ve çocuklar futbolcularla birkaç dakika top oynadı.
 

Aydın çok duygulandı
Kocaelispor`un tecrübeli futbolcularından Aydın Yıldırım, Kocaeli Spastik Çocuklar Derneği`nin öğrencileriyle çok yakından ilgilendi. Duygu yüklü anlar yaşayan Aydın Yıldırım özürlü bir çocuğu sırtına alarak onun mutlu olması için elinden geleni yaptı. Spastik engelli çocuklar daha sonra Kocaelispor takımının yaptığı antrenmana çıkarak stress attı. Minyatür kalelere şut çalışması yapan engelli çocuklar mutlu birg ün geçirdi.
 

Çok mutlu oldular
Ziyaretin son bölümünde ise yemek salonunda yemek yenilerek ziyaret sona erdi. Kaptan Serdar Topraktepe açıklamasında; “Çok duygulu anlar yaşadık, onların mutlu olduğunu görmek bizleri de sevindirdi. Herkesin bu kardeşlerimize duyarlı olmalarını istiyoruz. Onlarda bizden biri, gerçekten onlar bizim kardeşlerimiz. Onlarla birlikte çok keyifli dakikalar geçirdik. Zaten biz onlarla hep irtibat halindeydik ”dedi.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ