KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.9021 TL
  • 6.6535 TL
  • 7.4709 TL
Kocaeli Zirve
Ne olacak şimdi?
Ne olacak şimdi?
Kocaelispor
29 Ekim 2010 Cuma 16:44
  • 3743
  • 13

Ne olacak şimdi?

Kocaelispor Kulübü Başkanı Muammer Çelik, Sırp futbolcuların sorununu çözüp, 8 Kasım’da aday olmayacağım açıklaması yapmıştı

Sırp sorununu Vali Bey çözdü gözler Muammer Çelik`e döndü. Çelik aday olacak mı olmayacak mı? Kamuoyu bu sorunun cevabını çok merak ediyor


Herkes merak ediyor

Kocaelispor, sırtında taşıdığı kamburlardan yavaş yavaş kurtulmaya başladı. Kocaelispor`un en büyük sorunu haline gelen Sırp futbolcuların sorununu Vali Ercan Topaca  çözdü. Kocaelispor Kulübü Başkanı Muammer Çelik, ‘Sırp futbolcuları işini çözeyim başkanlığı bırakacağım” şeklinde yaptığı açıklamanın artık arkasında durup durmayacağı merek ediliyor. Kamuoyu da merak içinde herkes birbirine soruyor. ‘Ne olacak halimiz ?` diyor.


Nereye kadar gidecek

Kocaelispor`un üzerindeki karabulutlar yavaş yavaş dağılmaya başladı. Kocaelispor için son derece önemli olan 31 Ekim tarihi öncesi Kocaeli Valisi Ercan Topaca devreye girerek Sırp futbolcuların avukatı ile anlaşarak Kocaelispor`u küme düşmekten kurtardı. Sırp futbolcuların işinin çözüldüğü saatlerde Kocaelispor`un kapısını çalan avukatlar, bu kent haciz için kapıya dayandı. Ancak, yeşil- siyahlı futbolcular ile taraftarlar işi tatlıya bağladı.


Zorla güzellik olmaz

Kocaelispor`da yaşanan bu gelişmeler herkesi  mutlu ederken kafalarda hep ` Ne olacak bu takımın hali` sorusu  vardı. Kocaelispor Kulübü Başkanı Muammer Çelik kongre kararı almasına rağmen, yaratılan güvensiz ortam nedeniyle kulübü bırakması isteniyordu. Çelik ise yaptığı açıklamalarda hep Sırp futbolcuları öne sürerek `Paraları ödeyip çekileceğim` mesajı veriyordu. Şimdi kamburdan kurtuldu. Kongre öncesi ortaya çıkıp, başkanlığı bıraktığını açıklamalıdır.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ