KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8898 TL
  • 6.6063 TL
  • 7.4152 TL
Kocaeli Zirve
Orhan Görsen çaresiz kaldı
Orhan Görsen çaresiz kaldı
Kocaelispor
18 Aralık 2012 Salı 15:51
  • 2139
  • 7

Orhan Görsen çaresiz kaldı

Kocaelispor Kulübü Başkanı Orhan Görsen, takımın üst üste aldığı yenilgilerin yanı sıra maddi ve manevi olarak yalnız bırakılması nedeniyle sıkıntılı günler geçiriyor

SIKINTILAR ARTIYOR

Kocaelispor Kulübü Başkanı Orhan Görsen, yönetim kurulunda yer alan bir kaç arkadaşıyla beraber yanlız bırakıldı. Üst üste gelen yenilgiler can sıkarken, maddi ve manevi desteğin kesilmesi de yeşil siyahlı yönetimi sıkıntıya sokuyor. Her şeye rağmen kendi çabalarıyla bir şeyler yapmaya çalışan Kocaelispor Yönetim Kurulu, çözüm üretmeye çalışıyor.
 

BÜYÜKLERİMİZ SAHİP ÇIKSIN
Kocaelispor Kulübü Başkanı Orhan Görsen, Keçiörengücü karşısında sergilenen futbolun tatmin edici olduğunu ancak alınan neticenin üzücü olduğuna dikkat çekti. Yönetim olarak ellerinden ne geliyorsa yapmaya çalıştıklarını belirten Görsen, “Biz yönetim olarak üzerimize düşeni yapmaya çalışıyoruz. Sahipsiz, desteksiz kalmamız bizi üzüyor. Kent büyüklerimizin yardım ellerini uzatmalarını istiyoruz” dedi.


KAZANMAK ZORUNDAYIZ
Hafta sonunda oynayacakları kritik Oyak Renault maçı için de görüşlerini açıklayan Görsen, “Belki de sezonun en önemli müsabakasını oynayacağız. Oyak Renault maçını kazanır, ikinci yarının ilk maçında da Emrespor`u yenersek, üst sıralarda kendimize iyi bir yer bulabiliriz. Futbolcularımız sahada terlerini son damlasına kadar akıtıp, Oyak Renault maçını kazanmak zorundalar. Bu bilinçle mücadele edeceklerini tahmin ediyorum” dedi.
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ