KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7372 TL
  • 6.3027 TL
  • 7.1361 TL
Kocaeli Zirve
Osman Nuri Yaman ‘BALON’ çıktı
Osman  Nuri Yaman ‘BALON’ çıktı
Kocaelispor
05 Eylül 2009 Cumartesi 16:50
  • 2992
  • 10

Osman Nuri Yaman ‘BALON’ çıktı

Osman Nuri Yaman, verdiği sözlerin arkasında durmadı. 2.5 milyon değil 7.5 milyonu tek kalemde yatıracağız dedi, kendi kendini kardırdı. Şapka düştü kel göründü. Olan Kocaelispor’a oldu

Verdiği sözü tutamadı
Osman Nuri Yaman, Kocaelispor Kulübü Başkanlığı'na üç kez aday oldu, üçünü de kaybetti. 29 Ağustos'ta rakipsiz bir genel kurda, içinde uhde olan Kocaelispor Kulübü Başkanlığı koltuğuna oturdu. Kongrede tutulamayacak sözler verdi. “Kimseden para istemiyoruz, bizim paramız yeter'dedi. Lisansların alınması için gerekli olan 7.5 milyonu tek kalemde yatıracaklarının beyan etti. Bu söylemlerin ne kadar boş olduğu 4 Eylül Cuma akşamı gün yüzüne çıktı.

Güvenilirliğini yitirdi
Osman Nuri Yaman verdiği sözlerin arkasında duramadı. Lisans krizi aşılmadı, gençlerle yola devam mantalitesini ortaya attı. KEV Sefa Sirmen Tesisleri'nin elektriklerini bile açtıramayan Yaman, görev yaptığı süre içerisinde evrak incelemekten başka hiçbir şey yapmadı. İçişleri bakanlığı müfettişlerinin didik didik ettiği defterlerden çıkış yolu arandı. Çıkış yolu bulunamadı ve lisanslar alınamadı. 7.5 milyonu tek kalemde öderiz diyenler gençlere sarıldı. Bu yönetim artık güvenilirliğini tamamen yitirdi.

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ