KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Sakarya taarruzu sürüyor
Sakarya taarruzu sürüyor
Kocaelispor
12 Aralık 2010 Pazar 15:49
  • 1995
  • 1

Sakarya taarruzu sürüyor

Kocaelispor’da 15 Aralık Çarşamba günü oynanacak olan Sakaryaspor maçının hazırlıklarına yaptığı tek çalışmayla devam edildi. Yeşil siyahlı ekibimizde bugün de tek antrenman yapılacak

KALECILER AYRI ÇALIŞTI
2010-2011 futbol sezonunun ilk yarısını Sakaryaspor maçıyla noktalayacak olan Kocaelispor`da bu karşılaşmanın hazırlıklarına yapılan tek çalışmayla devam edildi. Teknik director Soner Alp gözetiminde yapılan çalışmaya futbolcular eksiksiz katıldı. Kaleciler takımdan ayrı olarak çalışırken, antrenman temposu düşük tutuldu. Isınma hareketlerinin ardından kültür fizik çalışması yapan futbolcular daha sonra dar alanda kısa pas çalışması yaptı.


ZOR MAÇ OLACAK

Teknik director Soner Alp sık sık çalışmayı yarıda keserek futbolculara uyarıda bulundu. Sakaryaspor maçının kendileri açısından hayati önem taşıdığını her fırsatta dile getiren Alp, antrenman sonnuda Sakarya maçıyla ilgili görüşlerini basın mensuplarıyla paylaştı. Karşılaşmanın zor geçeceğine dikkat çeken Alp, “Sakaryaspor ezeli rakibimiz. Bizim için bu maç ne kadar önemliyse onlar için de aynı şeyler geçerli. Zor maç olacağını biliyor ve bu bilinçle hazırlanıyoruz”dedi.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ