KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Şeker’e sürpriz kadro
Şeker’e sürpriz kadro
Kocaelispor
07 Kasım 2010 Pazar 15:25
  • 2596
  • 0

Şeker’e sürpriz kadro

Son haftaların bileği bükülmeyen takımlarından birisi olan Kocaelispor, Konya Torku Şekerspor karşısına sürpriz bir kadro ile çıktı. Ali Bayraktar maça yedek başlarken, Samet Katanalp 11’de yer aldı

Samet ve Onur kadroda
Kocaelispor Teknik Direktörü Soner Alp, Konya Torku Şekerspor maçına sürpriz bir kadro çıkarttı. Forvette Serdar Topraktepe`yi yalnız bırakan Alp, Ali Bayraktar`ın yerine ilk on bir de sahaya sürdü. Sağ kanatta Ercan Ağaçe`nin önüne Onur Daşdemir`i de monte eden Soner Alp, hızlı hücumlarla rakip kalede gol arama düşüncesi içerisindeydi.


Taraftarlar şov yaptı

Kocaelispor`u yağmurda çamurda deplasmanda yalnız bırakmayan yeşil siyahlı taraftarlar yine görev başındaydı. Üç otobüsten oluşan konvoy ile Konya`ya çıkarma yapan yeşil siyahlı taraftarlar doksan dakika takımlarını çılgınca destekledi. Serdar Topraktepe`nin kaydettiği golle iyice coşan taraftarlar statta hakimiyetlerini tam manasıyla hissettirdi.
 

Yöneticiler yine yoktu

Kocaelispor Yönetim Kurulu`nda kongre kararı alınmasının ardından yeşil siyahlı şyöneticiler müsabakalara gelmemeye başlamıştı. Oynanan Konya Torku Şekerspor maçında da farklı bir görüntü ortaya çıkmadı. Recep Konuk Spor Tesisleri`nin şeref tribününde Kocaelispor`u temsilen ne başkan ne de bir yönetici vardı.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ