KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8603 TL
  • 6.5681 TL
  • 7.3457 TL
Kocaeli Zirve
Şeref Tribünü tıklım tıklım
Şeref Tribünü tıklım tıklım
Kocaelispor
15 Aralık 2010 Çarşamba 15:24
  • 3691
  • 2

Şeref Tribünü tıklım tıklım

İzmit İsmetpaşa Stadı, sezon başından beri ilk kez bu kadar yoğunluk yaşadı. Şeref tribününde kent protokolü yerini alırken, yeşil siyahlı taraftarlar da tribünleri doldurarak güne renk kattı

Belediye başkanları ilgi gösterdi
İsmetpaşa Stadı`nda muhteşem görüntüler yaşandı. Şeref Tribü`nünde neredeyle oturulacak tek bir koltuk kalmadı. Kocaeli Valisi Ercan Topaca, ilk kez Kocaelispor`un bir maçını 90 dakika izledi. Sakarya Valisi Mustafa Büyük de bu heyecanı Topaca ile birlikte yan yana izledi.  Körfez Belediye Başkanı Yunus Pehlivan, yardımcısı Mehmet Şendoğan, KSO Başkanı Ayhan Zeytinoğlu, Çevre İl Müdürü Mustafa Bayram ve İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan da müsabakayı takip edenler arasındaydı.
 

Taraftarlar büyüledi
İsmetpaşa Stadı`nda tarihi bir gün yaşandı. 2010-2011 futbol sezonunda İsmetpaşa Stadı ilk kez bu kadar kalabalık bir taraftar kitlesini ağırladı. Şeref tribününde izdiham yaşanırken, basın tribününde de aynı yoğunluk vardı. Kocaeli Valisi Ercan Topaca müsabakayı doksan dakika izlerken, tribünlerdeki renkli görüntüler güne damgasını vurdu. Özellikle öğrenciler Hodri Meydan taraftarlarıyla birlikte yaptıkları tezahüratlarla Kocaelispor`un eski günlerine döndüğünün sinyalini verdi.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ