KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.9021 TL
  • 6.6535 TL
  • 7.4709 TL
Kocaeli Zirve
Sırplarla benim hiç ilgim yok
Sırplarla benim hiç ilgim yok
Kocaelispor
04 Ekim 2010 Pazartesi 16:54
  • 2736
  • 9

Sırplarla benim hiç ilgim yok

Kocaelispor Kulübü Başkanı Muammer Çelik, sırp futbolcuların transfer hikayesini aenlattı. Kendisinin bu transferde sadece peşinatı taksitlendirmesinin dışında hiçbir aktif rol üstlenmediğini açıkladı
Kasetleri izliyorlardı
Sırp futbolcuların transferleriyle ilgili suçlanan Muammer Çelik, suçlamalar karşısında bir açıklama yaptı. Sırplarla hiç ilgisinin bulunmadığını ifade eden Çelik, “^Bir gün tesislere geldim. Serdhan Gürkan, Engin İpekoğlu ve Mirkoviç kaset izliyorlardı. Beni de yanlarına çağırdılar ve üç numaralı oyuncuyu bir izle dediler. Biz kasetleri izlerken, sekreterlikten bir yazı getirip Mirkoviç`e verildi. verilen bu yazı futbolcuların transferi için vekalet verilmiş. O saatten sonra da benim yapabileceğim hiçbir şey yoktu” dedi.
 
 
Hiçbir etkim olmadı
Daha sonra Mirkoviç`in tesislerden ayrılmasının ardından transferin bittiğini ve üç futbolcu ile anlaşma sağlandığını öğrendim. Mirkoviç, Kızılyıldız kulübü ile her konuda anlaşma sağlamış ve iş bitmişti. Sırbistan`a gittiğimde olay çoktan bitmişti. Tek sıkıntı vardı, peşinatlarda. Ben de Kızılyıldız kulübü ile peşinatları 8 taksit yaptırdım. Benim bu transferde peşinatları taksit yaptırmaktan başka hiçb.ir ilgim olmadı. Olay Mikro, Serhan ve Engin İpekoğlu arasında gerçekleştirilmiştir”dedi.
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ