KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7500 TL
  • 6.4956 TL
  • 7.3104 TL
Kocaeli Zirve
Son çalışmada karamsar tablo
Son çalışmada karamsar tablo
Kocaelispor
04 Eylül 2010 Cumartesi 13:52
  • 2687
  • 0

Son çalışmada karamsar tablo

Kocaelispor, Tarsus İdmanyurduspor maçının son çalışmasını KEV Sefa Sirmen Tesisleri’nde yaptı. Son antrenmanda dar alanda çabukluk ve şut çalışması yapıldı

SERDAR TOPRAKTEPE KATILMADI
Kocaelispor`da bütün olumsuzluklara rağmen yeşil siyahlı futbolcular evinde oynayacağı Tarsus İdmanyurduspor maçının çalışmalarını yaptı. Kocaelispor`da akşamki çalışmalara kaleciler Metin Erol, Serkan Demirkol, M. Rıza Altıntaş Cem Sinan Vergül, Ercan Ağaçe, Aydın Yıldırım,  Ali Cansun, Yunus İlgen, Orhan Alemdar, Uğur Yasan, Uğur Daşdemir, Uğur Durmuş, Onur Türk, Damir Yüksel, Ali Bayraktar, Baha Yıldırım, Özkan Aksoy, Hakan Uluçay, Onur Alkan, Gökhan Meral, Samet Katanalp, Ahmet Kutluer, Yaser Çakır, Anıl Erdebil, Ensar Çetinkaya ve Bilal Çalışkan, Berkay Arslan katılan isimler oldu.MORALLER HALA BOZUK

Kocaelispor`un KEV Sefa Sirmen Tesislerinde oynayacağı Tarsus İdmanyurdu maçının son çalışmasını moralsiz olarak yaptı. Maddi Sıkınıtıların göğe çıktığı şu zamanlarda umutsuz olan futbolcular çalışmalarını yine de yılmadan yaptı. Takım Kaptanı Serdar Topraktepe, önceki akşam yapılan son çalışmaya moralsiz olduğundan dolayı Teknik Direktör Soner Alp tarafından izin verilerek, çalışmalara katılmadı. Kocaelispor`un diğer futbolcuları eksiksiz olarak Tarsus İdmanyurdu maçının son hazırlıklarına devam etti. İshal olan ve bir önceki çalışmalara katılmayan Cem Sinan Vergül ise son hazırlıklara katılarak çalışmalarını sürdürdü. Yeşil-Siyahlı futbolcuların morallerinin en alt seviyede olması teknik heyeti de oldukça etkiliyor.


ALİ`NİN YERİNE ONUR ALKAN

Kocaelispor`un tecrübeli futbolcusu Ali Bayraktar, belindeki ağrılardan dolayı çalışmalara katılamazken, bu hafta evinde önemli bir karşılaşmaya çıkacak olan Kocaelispor`da geçen haftaki kadroda bir tek değişiklik olacak. Geçen hafta sakat sakat Şanlıurfaspor maçına çıktığını belirten Ali Bayraktar, ağrılarının çoğalmasından dolayı takımdaki yerini alamayacak. Ali Bayraktar`ın yerine geçen sezon başarılı bir sezon geçiren Onur Alkan takımda yerini alacak. Kocaelispor`un son çalışmalarında iyi bir performans gösteren Onur Alkan, bu akşam oynanacak olan Tarsus İdmanyurdu maçında iyi bir futbol ortaya koyması bekleniyor.


SERDAR BUNALIMA GİRDİ

Kocaelispor için hayati bir değer taşıyan Tarsus İdmanyurdu maçı önceki yapılan çok çalışmalara katılmayan ve moralsiz olduğu belirtilen Takım kaptanı Serdar Topraktepe, maç çalışmalarına katılmadı. Maddi sorunlar yüzünden moralsiz olan tecrübeli futbolcu son hazırlıkların es geçerek, hazırlıklara katılmadı. Teknik Direktör Soner Alp`in yaptırdığı çalışmalarda Kaptan Serdar Topraktepe gibi diğer futbolcularında ağızlarını bıçak açmadı. Kocaelispor takım kaptanı Serdar Topraktepe Genel Menejer Cengiz Sert ile görüşme yaptığı belirtildi.


ŞUTLAR KALEYİ BULDU

Kocaelispor`un Spor Toto 2.Lig ikinci haftasında bugün konuk edeceği Tarsus İdmanyurdu maçını son provasını yaparak kampa girdi. Kaptan Serdar Topraktepe hariçinde bütün futbolcuların katıldığı çalışmalar heyecansız geçti. Teknik Direktör Soner Alp gözetiminde yapılan çalışmalarda ilk olarak düz koşular ve açma germe ısınma çalışmaları ile başlayan çalışmaların ardından ikili şut çalışmaları ile hazırlıklar devam etti. Ardından yan top çalışmaları yapıldı. Antrenmanın son kısmında ise yarım sana dar alan çalışması ve son olarak ta tam saha adam adama tek pas çalışması yaparak Tarsus İdmanyurdu maçının hazırlıkları tamamlandı.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ