KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8712 TL
  • 6.5766 TL
  • 7.3814 TL
Kocaeli Zirve
Soner Alp hedeflerini açıkladı
Soner Alp hedeflerini açıkladı
Kocaelispor
26 Kasım 2010 Cuma 15:48
  • 1720
  • 1

Soner Alp hedeflerini açıkladı

Kocaelispor, Teknik Direktörü Soner Alp, yeşil siyahlı ekibin ilk yarıda geriye kalan tüm maçları kazanmayı hedeflediğini belirterek,” 4 maçta 12 puana şartlandık” dedi.

İDDİALI KONUŞTU
Kocaelispor, yarın kendi saha ve seyircisi önünde oynayacağı Elazığspor maçı hazırlıklarını KEV Sefa Sirmen Tesisleri`nde Soner Alp nezaretinde sürdürüyor. Önceki gün yapılan antrenman sonrası görüşlerini aldığımız Kocaelispor Teknik Direktörü Soner Alp iddialı konuştu. Kocaelispor`un 10 haftadır yenilmediğine dikkat çeken Alp, “Lige kötü başladık ancak çabuk toparlandık. 6 puanımız silinmesine rağmen, isteğimiz sonuçları almayı başararak bizlere güvenenleri mahçup etmedik. Şimdi de ilk yarının sonuna kadar kendimize yeni bir hedef belirledik” diye konuştu.


SON MAÇ KOMŞUYLA

İlk yarının sonuna kadar oynanacak olan 4 maçın 3`ünün kendi sahamızda olduğunu belirten Soner Alp, “Bu hafta lider Elazığspor`u konuk edeceğiz. Sonrasında Tokatspor`la yine evimizde oynayacağız. Belediye Van deplasmanının ardından ilk yarıyı evimizde Sakaryaspor karşılaşmasıyla noktalayacağız” dedi. Elazığspor, Tokatspor, Belediye Vanspor ve Sakaryaspor`u yenecek güce sahip olduklarını ifade eden Alp, “Devre arasına kadar oynayacağımız 4 maçtan 12 puan almayı amaçlıyoruz. Çalışmalarımızı da buna göre yapıyoruz. Birlik ve beraberlik içinde belirlediğimiz hedefe ulaşacağımıza inanıyoruz”dedi.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ