KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Soner Alp: 'Çocuklarıma hediye'
Soner Alp: 'Çocuklarıma hediye'
Kocaelispor
16 Aralık 2010 Perşembe 16:09
  • 1928
  • 0

Soner Alp: 'Çocuklarıma hediye'

Kocaelispor Teknik Direktörü Soner Alp Sakaryaspor maçının ardından duygusal bir konuşma yaptı. Alp kazanılan bu galibiyeti çocuklarına armağan ettiğini dile getirdi

HAK ETTİK KAZANDIK
Sakaryaspor galibiyeti ile büyük bir mutluluk yaşayan Kocaelispor Teknik Direktör Soner Alp maçtan sonra büyük bir sevinç yaşadı. Maça galibiyet parolasıyla hazırlandıklarını ifade eden Alp, “ Bu galibiyet tüm camiamıza hayırlı olsun. Bu karşılaşmada hedefimizi üç puan olarak belirlemiştik. Hak ettiğimiz bir galibiyet elde ettik. Futbolcularımı tebrik ediyorum. Taraftarımızı kutluyorum. Bu galibiyeti bana her zaman destek veren ve yanımda olan eşime, kızıma ve oğluma armağan ediyorum”d edi.


DİMDİK AYAMKTAYIZ

Kocaelispor Teknik Direktörü Soner Alp, “İçinde bulunduğumuz tüm zorluklara rağmen, futbolcular hiçbir zaman umutsuzluğa kapılmadı. Forma ve onurumuz için mücadele verdik. İlk yarının son 14 haftasına baktığımda grubun en istikrarlı ekibi olarak kendi takımımı görüyorum. Futbolcular iyi çalışmanın karşılığını alıyor. Tüm imkansızlıklara rağmen dimdik ayakta duruyorlar” dedi.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ