KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7100 TL
  • 6.4124 TL
  • 7.1215 TL
Kocaeli Zirve
Soner Alp: Önümüzü göremiyoruz
Soner Alp: Önümüzü göremiyoruz
Kocaelispor
18 Aralık 2010 Cumartesi 16:07
  • 2044
  • 2

Soner Alp: Önümüzü göremiyoruz

Kocaelispor’un başarılı teknik sorumlusu Soner Alp, ikinci yarı öncesi yeşil siyahlı camiadan beklentilerini açıkladı. Alp, futbolcularının ilk yarı boyunca onurlu bir duruş sergilediklerini belirterek, “İkinci yarı için önümüzü göremiyoruz” dedi

TAKIMIN DURUMUNA ÜZÜLÜYOR
Soner Alp, Kocaelispor formasını yıllarca giymiş, yeşil siyahlı taraftarlar tarafından da ‘Sinek` lakabıyla anılmıştı. Alp, teknik direktörlüğünü yaptığı Kocaelispor`un içinde bulunduğu durum karşısında oldukça üzülüyor. Konuşurken ince eleyip sık dokuyor, kimsenin yaralanmasını istemiyor. Zaman zaman da eski günler aklına gelip, derin bir off çekiyor. Soner Alp`e ikinci yarıdaki beklentilerini sorduğumuzda çok ilginç cevaplar aldık.


FUTBOLCULAR GÖREVİNİ YAPTI

Alp, kulübün içinde bulunduğu sıkıntılara rağmen futbolcuların forma aşkıyla onurlu bir mücadele verdiklerine dikkat çekti. Gelişen tüm olumsuzluklara rağmen, sahada görevlerini en iyi şekilde yaptıklarını vurguladı. Başarılı hoca, Kocaeli Valisi Ercan Topaca`nın takıma sahip çıkmasından son derece memnun olduklarını belirterek, “Valimiz Ercan Topaca, zor günlerimizde hep yanımızda oldu, bizlere destek verdi. Aynı desteği Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanımızdan da bekliyoruz. İkinci yarı öncesi hepimiz beklemedeyiz. Önümüzü göremiyoruz. Sis bulutları görüş açımızı bir metreye düşürdü” şeklinde konuştu.

 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ