KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7216 TL
  • 6.4298 TL
  • 7.1277 TL
Kocaeli Zirve
Taraftarlar turu geçti
Taraftarlar turu geçti
Kocaelispor
02 Kasım 2012 Cuma 14:19
  • 1983
  • 3

Taraftarlar turu geçti

Kasımpşaşa Recep Tayyip Erdoğan Stadı’nda Kocaelispor taraftarlarının şovu vardı. Tüm Türkiye Kocaelispor taraftarlarına hayran kaldı

TAM NOT ALDILAR

Kasımpaşa deplasmanında hafta içi olmasına rağmen saat 10.30`da müthiş bir kalabalıkla toplanarak maça hareket edip tüm Türkiye`ye Kocaelispor taraftarının kalitesini gösteren, Kocaelisporlular`ı gururlandıran ve maçın son dakikasına kadar bir an olsun susmayan taraftarlar tam not aldı. Kasımpaşa taraftarları adeta statta oturup, şovu izledi.
 

DERNEKTEN AÇIK TEŞEKKÜR
Hodri Meydan Taraftarlar Derneği, Kasımpaşa maçında yeşil siyahlı takımı yalnız bırakmayan taraftarlara açık teşekkür etti. 7`den 70`e gerek Ulusal Medya gerekse diğer takım taraftarları tribün performansını hayranlıkla izlediğini belirten Dernek yönetimi, “Bizlere bu gururu yaşatan tüm taraftarlarımıza binlerce kez teşekkürler” dedi. 
 

RAKİP TARAFTARLAR SINIFI GEÇTİ
Kasımpaşaspor taraftarlarının da kendilerine yakın ilgi gösterdiğini açıklayan Hodri Meydan Taraftarlar Derneği, “Kasımpaşalı  taraftarlarda, semt girişinde otobüslerimize binerek stada kadar ara sokaklardan geçip araçlarımıza zarar gelmemesi için yanımızda bulunup, maç sonrasında da bizleri uğurladıkları için ve yakın ilgi gösterdikleri için tüm taraftarlar olarak teşekkür ediyoruz” eklinde açıklama yaptı.
 

DESTEK VERENLER UNUTULMADI
Hodri Meydan Taraftarlar Derneği, Isparta Emrespor, Darıca G.B, Maltepe ve Kasımpaşa deplasmanlarında irili ufaklı yardımlarda bulunan Büyükşehir Belediyesi, Körfez Belediyesi, Chp İlçe Başkanı Selman Yıldırım, Sefa Sirmen, Mehmet Tüysüz, İbrahim Saral, Halil Çolak, Şenol Çiçek, Serhan Gürkan, İlker Ertuğ, Kerim Bayramoğlu, Tavukçu Necdet, Mehmet Pehlivan, Murat Pehlivan, Murat Karayel, Teoman Gencal, Hakan Özer, Nebil Uzun, Uğur koştur`a teşekkür etti.
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ