KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Taraftarlardan “Hodri Meydan”
Taraftarlardan “Hodri Meydan”
Kocaelispor
04 Kasım 2009 Çarşamba 15:48
  • 7002
  • 30

Taraftarlardan “Hodri Meydan”

Kocaelispor’da sıkıntılar bir türlü bitmek bilmiyor. Sabah tesisleri basan Kocaelisporlu taraftarlar yönetim hakkında sloganlar atarak yönetimin istifasını istedi

Maddi sıkıntılar nedeni ile de antrenmana çıkmayan futbolcuları destekleyen taraftar yönetimi protesto ederek sahada top oynadı.

 

Sloganlar atıldı
Bir türlü maddi sorunlara çözüm bulamayan Kocaelispor`da dün taraftar ayaklandı, tesisleri bastı. Yaklaşık 50`ye yakın taraftar grubunun katılımı ile tesislerin önünde Osman Nuri Yaman ve yönetimi lehine istifa etmelerine dair sloganlar atan taraftar, Hodri Meydan taraftar grubu lideri Özgür Taşkıran`ın önderliğinde tesislere geçerek Osman Nuri Yaman lehine olumsuz sloganlarını sürdürdüler. Daha sonra Özgür Taşkıran basın toplantısı yaptı.

 

Yaman bizi kandırdı
Tesislerde basın açıklaması yapan Hodri Meydan Başkanı Özgür Taşkıran Osman Nuri Yaman`ın kongre sonrası kendisi ile görüştüğünü ve Boluspor maçına lisanslı yeni transferler ile birlikte çıkacağı sözünü verdiğini söylemesine rağmen sözünü tutmadığını söyledi. Boluspor maçı sonrası da Yaman ile tekrar bir araya geldiklerini söyleyen Taşkıran, Osman Yaman`ın bu kez kendisine maddi yönlerden sıkıntı olmayacağı sözünü verdiğini, fakat bu sözünün de arkasında durmadığını belirtti.

 

Sözünün eri çıkmadı
Yönetime geldiği andan itibaren Osman Nuri Yaman`ın vaat ettiği hiçbir sözü tutmadığını söyleyen Özgür Taşkıran “Osman Nuri Yaman ve yönetimi şu ana kadar verdiği sözlerin hiçbirini yerine getirmedi. Kocaelispor camiasına o kadar vaatte bulundu, fakat hiçbir söylediğinin arkasında durmadı. Koskoca Kocaelispor artık içinde bulunduğumuz bu çirkin durumlara geldi. Futbolculara vaat ettiği 30 Bin TL`lik primi veremeyen insan, Ocak ayında ödenmesi gereken 8 Milyon hiç veremez” dedi.

 

Yaman ve yönetimi balon çıktı
Verdikleri hiçbir sözü tutmadığını savunan Hodri Meydan Taraftar Grubu Başkanı Özgür Taşkıran yaptığı konuşmasının ardından yönetimi istifaya çağırdı. Osman Nuri Yaman ve ekibinin Kocaelispor`a hiçbir katkı sağlayamayacağını söyleyen Taşkıram “Yaman ve yönetimi sözünün eri çıkmadı. Biz bu kulübe gönül veren taraftarlar olarak Osman Nuri Yaman`ı istifaya davet ediyoruz Çünkü Osman Nuri Yaman ve yönetimi balon çıkmıştır” şeklinde konuştu.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ