KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.6502 TL
  • 6.3550 TL
  • 7.0801 TL
Kocaeli Zirve
Tatangalara izin çıkmadı
Tatangalara izin çıkmadı
Kocaelispor
07 Aralık 2010 Salı 17:28
  • 3322
  • 13

Tatangalara izin çıkmadı

Vali Yardımcısı Mustafa Ünlüsoy Başkanlığında toplanan İl Spor Güvenlik Kurulu, Kocaelispor ile Sakaryaspor arasında oynanacak maça Sakaryaspor taraftarlarının gelmemesi yönünde karar aldı

Olağanüstü toplanıldı
İl Spor Güvenlik Kurulu olağanüstü toplandı. Vali Yardımcısı Mustafa Ünlüsoy`un başkanlık yaptığı toplantıya 15. Kolordu Muharebe Hizmet Destek Komutanı Piyade Albay Süleyman Karadaş, İl Emniyet Müdür Yardımcısı İsmail Kılıçkaya, Çevik Kuvvet Şube Müdürü Ercan Tarcan, EKKM Şube Müdürü Halit Kopça, İl Jandarma Alay Komutanlığı`ndan Binbaşı Mustafa Ertürk, ASKF Başkanı Murat Aydın, Gençlik ve Spor Şube Müdürleri Erdal Emil,  Avni Yıldırım, İl Hakem Kurulu Başkanı Yusuf Say, TSYD Kocaeli Şube Başkanı Metin Karan, BESYO`dan öeretim üyesi Cem Çetin ve Kocaelispor Kulübü`nü temsilen Remzi Naiboğlu katıldı.


İzin çıkmadı
İl Spor Güvenlik Kurulu toplandı ve 15 Aralık Çarşamba günü oynanacak olan Kocaelispor-Sakaryaspor maçını masaya yatırdı. Vali Yardımcısı Mustafa Ünlüsoy başkanlığında toplanan İl Spor Güvenlik Kurulu, Kocaelispor ile Sakaryaspor arasında oynanacak maça konuk ekip taraftarlarının gelmemesi yönünde karar aldı. 15 Aralık`ta oynanacak olan maçı Sakaryaspor taraftarları İsmetpaşa Stadı`nda izleyemeyecek. Sezonun ikinci yarısının son haftasında Sakarya Atatürk Stadı`nda oynanacak olan rövanş maçını da Kocaelispor taraftarları izleyemeyecek.

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ