KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.9021 TL
  • 6.6535 TL
  • 7.4709 TL
Kocaeli Zirve
Tesislerde haciz şoku
Tesislerde haciz şoku
Kocaelispor
28 Ekim 2010 Perşembe 16:28
  • 2620
  • 10

Tesislerde haciz şoku

Küme düşme tehlikesinden kurtulan yeşil siyahlı camia haciz şoku yaşadı. Lescon firmasının avukatı Esen Nur Özgür icra memurlarıyla tesislere hacze geldi

YÖNETİCİLERDEN KİMSE YOKTU
Küme düşmekten zor kurtulan Kocaelispor bir de haciz şoku yaşadı. Lescon firmasının avukatı Esen Nur Özgür, eşyalara haciz koymak için KEV Sefa Sirmen Tesisleri`ne geldi. Ne başkan Muammer Çelik ne de bir yönetici tesislerde vardı. Taraftarlar Derneği Başkanı Özgür Taşkıran, yönetim kurulu üyesi Haluk Bozo ve futbolcular, avukat Esen Nur Özgür`ü ikna etmeye çalıştı. Sorumlu bir yöneticinin bulunmayışı ise güne damgasını vurdu.


TOPLAM MALİYETİ 66 BİN LİRA
Kocaelispor`un yönetim kurulu sezon başında malzeme alımı için Lescon firması ile anlaşma sağlamıştı. Kamp öncesi malzemelerin toplam tutarı 66 bin lira olarak açıklanmıştı. Nakit ödeme yapmayan yönetim kurulu Lescon firmasına çek vermişti. Kesilen çeklerin karşılıksız çıkması sonucu, Lescon firmasının avukatı Esen Nur Özgür, KEV Sefa Sirmen Tesisleri`ne hacze gitti. İcra memurlarını karşılarında gören yeşil siyahlı futbolcular şaşkınlık yaşadı.


YEDİEMİN BÜROSU EŞYALARI YÜKLEMEDİ

KEV Sefa Sirmen Tesisleri`ne hacze gelen avukat Esen Nur Özgür, Yediemin Bürosu`ndan araç ve eşyaları yüklemek için personel ile birlikte geldi. Yediemin bürosundan gelen eşya yükleyici elemanlar zor durumdaki Kocaelispor`un eşyalarını biz yüklemeyiz diyerek tesislerden ayrıldı. Araçlara yüklenen malzemelerde indirildi ve araçlar tesislerden ayrıldı. Taraftarlar ve futbolcular avukatı ikna edebilmek için çaba sarf etti.


SENET VERİLDİ

Avukat Esen Nur Özgür icra işlemlerini uygulamak için diretti. Lescon Kocaeli temsilcisi İrfan Şimşek, Özkan Şimşek kardeşler ile Cengiz Sert, Özgür Taşkıran ve Haluk Bozo avukatı güçlükle ikna etti. Lescon firmasının 66 bin lira alacağına karşılık senet verildi. Senedin altına Cengiz Sert, Haluk Bozo ve Özgür Taşkıran imza attı.
 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ