KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7100 TL
  • 6.4124 TL
  • 7.1215 TL
Kocaeli Zirve
TFF yol yardımını artırdı
TFF yol yardımını artırdı
Kocaelispor
17 Aralık 2010 Cuma 16:26
  • 1966
  • 0

TFF yol yardımını artırdı

Türkiye Futbol Federasyonu, Spor Toto 2. Lig ve 3. Lig'de yer alan kulüplerin temsilcilerine “Extranet Eğitimi” verdi. Kocaelispor, deplasman masrafları için 25.000 TL ek bütçe aldı.

EXTRANET TANITILDI
İstanbul Plaza Otel'de gerçekleştirilen tek günlük bölgesel eğitimde, sezon başından bu yana yol ve konaklama yardımı alan kulüplerin seyahat planlarını ve taleplerini “Extranet” adlı yazılım üzerinde hazırlayabilmeleri için toplantı düzenlendi. Seminere TFF Maç Planlama ve Organizasyon Müdürlüğü, Seyahat ve Konaklama Müdürlüğü, Bilgi İşletim Sistemi yetkilileri, Duru Turizm ile kulüp temsilcileri katıldı. TFF tarafından düzenlenen toplantıda, Kocaelispor`dan Remzi Naiboğlu ile Kulüp Temsilcisi Emrah Özşahin hazır bulundu.


25 BİN TL DAHA GELDİ

Sezon başında kulüplere deplasman masrafları için sunulan 25.000 TL`ye ek olarak, yine 25.000 TL`lik bir bütçe kullanıma sunuldu. Bundan böyle takımlar deplasmana gitmeden 15 gün önce, 09.00 ve 14.00 saatleri arasında teknik heyet ve kadrolar, “Extranet Yazılımı” aracılığıyla Duru Turizm ve TFF`ye bildirecek. Kulüpler tüm otellerden yararlanabilecek, isterse uçakla isterse de karayoluyla seyahat edecek. Karayoluyla yapılan yolculuklarda kilometre başına 1 TL kulüplere ödenecek.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ