KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.1454 TL
  • 6.8452 TL
  • 7.7628 TL
Kocaeli Zirve
Tokat maçının bedeli ağır oldu
Tokat maçının bedeli ağır oldu
Kocaelispor
06 Aralık 2010 Pazartesi 16:17
  • 3101
  • 1

Tokat maçının bedeli ağır oldu

Elazığspor maçından kasaya 41.500 lira hasılat kaldı. Tokatspor maçında ise 16.535 lira hasılat elde edildi. Karşılaşmanın berabere bitmesi de ayrı bir üzüntü yarattı. Üç futbolcumuz da kart cezalısı durumuna düştü

Maddi zararın yanı sıra puan kaybı da yeşil siyahlı camiayı üzerken, kaptan Serdar Topraktepe, savunmanın kilit ismi Aydın Yıldırım ve sol kanat oyuncusu Bilal Çalışkan`ın cezalı duruma düşmesi faturayı kabarttı


Hasılattan zarar ettik

Elazığspor ile oynanan müsabakada maçı 8200 biletli seyirci izlemiş, kulübün kasasına 41.500 lira hasılat kalmıştı. Tokatspor maçında seyirci sayısı ve hasılatta büyük düşüş yaşandı. Karşılaşmayı 4202 biletli seyirci izledi ve kulübe 16.535 lira hasılat kaldı. Toplanan hasılat giderleri karşılamadı.


İki puan kaybettik

Çanakkale Dardanelspyor maçıyla çıkışa başlayan Kocaelispor`un 12 haftadır bileği bükülmüyor. Tokatspor maçına mutlak galibiyet parolasıyla hazırlanan Kocaelispor hesapta olmayan iki puan kaybetti. Yenilmezlik serisini sürdürmesine ragmen hesapta olmayan puan kaybı üzüntü yarattı. Üç futbolcunun cezalı duruma düşmesi üzüntüleri ikiye katladı.


Üç futbolcu cezalı

Tokatspor ile oynanan maçta Kocaelispor futbol olarak iyi performans sergilemesine ragmen son vuruşlarda etkisiz kaldı. 31. Dakikada Aydın Yıldırım, 54. Dkikada Serdar Topraktepe ve Bilal Çalışkan sarı kart gördü. Kart sınırında olan bu üç futbolcu c ezalı duruma düştü. Yarın oynanacak olan Belediye Vanspor maçında Serdar, Aydın ve Bilal takımlarındaki yerini alamayacak.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ