KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Tokat’a tam kadro
Tokat’a tam kadro
Kocaelispor
04 Aralık 2010 Cumartesi 16:11
  • 1347
  • 0

Tokat’a tam kadro

Tokatspor maçı hazırlıklarını KEV Sefa Sirmen Tesisleri’nde tamamlayan Kocaelispor kampa girdi. Hafif sakatlıkları bulunan Serdar ve Ercan dinlendirilirken, Tokatspor maçına yeşil siyahlıların tam kadro çıkacağı öğrenildi

Ercan ve Serdar dinlendirildi
Kocaelispor, Tokatspor maçı hazırlıklarını 3 puan parolasıyla yaptı. Yeşil- Siyahlı ekip, kendi sahasında oynayacağı Tokatspor maçı hazırlıklarını teknik sorumlusu Soner Alp nezaretinde yaparak tamamladı ve dün akşam kampa girdi. Önceki gün yapılan antrenmanda sakatlanarak antrenmanı yarıda bırakan Serdar Topraktepe ve Ercan, dün yapılan antrenmana çıkmayarak dinlendirildi. Serdar ve Ercan`ın maçta takımdaki yerlerini alacağı öğrenildi.


Rahat nefes alındı

Kocaelispor`un önceki gün KEV Sefa Sirmen Tesislerinde yaptığı antrenmanda şut çalışmasına ağırlık verildi. Kasığında çekme olan Serdar dinlendirildi. Yapılan doktor kontrolü sonrası önemli bir sakatlığı olmadığı anlaşılan Serdar Topraktepe, dün yapılan antrenmana çıkmadı. Kocaelispor`un başarılı futbolcusu Ercan da dizindeki kronik rahatsızlığı nedeniyle çalışmaya katılmadı. Her iki sporcunun sağlık durumda sorun olmadığının anlaşılması üzerine de teknik heyet derin bir nefes aldı.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ