KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.9021 TL
  • 6.6535 TL
  • 7.4709 TL
Kocaeli Zirve
Topaca gönüllere taht kurdu
Topaca gönüllere taht kurdu
Kocaelispor
16 Kasım 2010 Salı 15:04
  • 1911
  • 2

Topaca gönüllere taht kurdu

Kocaelispor’un sıkıntılı günlerinde elini taşın altına koyan Kocaeli Valisi Ercan Topaca, Balıkesirspor’u mağlup eden yeşil siyahlı futbolculara ve 30 kişilik tesis personeline bayram öncesi para dağıtarak yine gönülleri fethetti

BERABER İDMAN YAPACAKTI
Sporu çok sevdiğini ve önceki gün Kocaelisporlu futbolcularla antrenman yapacağını belirten Valimiz Ercan Topaca, Sanayi ve Ticaret Bakanı Nihat Ergün`ün Kandıra köylülerini ziyareti nedeniyle idmana katılamadı. Programı bitince tesislere gelen Vali Topaca`nın yanında, oğlu Mustafa Topaca da bulunuyordu. Teknik heyet ve futbolcular tarafından tesislerin kapısında karşılanan Valimiz, alkış yağmuruna tutuldu.

 

PERSONELE DE PRİM VERİLDİ
Kocaelispor`un maddi sıkıntılarını hafifletmek için büyük bir çaba sarfeden Ercan Topaca, futbolcuların yanı sıra kulüp personelini de unutmadı. En son geçtiğimiz yıl Kurban Bayramı öncesi Başkan Muammer Çelik`in 500 TL verdiği personel, yine bir Kurban Bayramı arifesinde ödeme sevinci yaşadı. Personeli bu kez Kocaeli Valisi Ercan Topaca sevindirdi. Kocaelispor Tesisleri`nde çalışan personel, Vali Ercan Topaca`nın ilgisi ve yardımıyla bayrama mutlu girdi.

 

Ayhan ARI

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ