KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7314 TL
  • 6.3363 TL
  • 7.1357 TL
Kocaeli Zirve
Üç maçta dört puan almalıyız
Üç maçta dört puan almalıyız
Kocaelispor
30 Kasım 2009 Pazartesi 17:18
  • 1779
  • 0

Üç maçta dört puan almalıyız

Kocaelispor Kulüp Başkanlığı’na soyunan Muammer Çelik, önceki gün Kardemir Karabükspor maçında büyük üzüntü yaşadı. Sergilenen mücadelenin yetersiz olduğuna dikkat çeken Çelik, kalan üç maçta en az üç puan almak zorunda olduklarını vurguladı

Son saniye golü şansızlıktı
Kardemir Karabükspor karşısında sergilenen mücadeleden memnun olmadığını dile getiren Muammer Çelik, daha iyi bir netice alınabilirdi diyerek düşüncelerini dile getirdi. Çelik, “Golü bulup öne geçtiğimizde hepimiz çok umutluyduk. Son saniyede yediğimiz basit bir gol her şeyin sonu oldu. İkinci yarıda Bilal`in yaşadığı talihsizlik ise rakibe moral olurken, bizi müsabakadan kopardı. Böyle olmamalıydı” dedi.

 

Üç ya da dört puan almalıyız
Sezonun ilk yarısında kalan üç maçta en az dört puan almaları gerektiğine dikkat çeken Çelik, “Gençlerimiz sezon başından beri bir arada oynuyor. Buna rağmen iyi mücadele edemiyoruz. Önümüzde üç maçımız kaldı. Bu üç maçta en az dört puan almamız gerekiyor. Yoksa işimiz çok zor olur. Üç ya da dört puan alabilirsek, lisansları çıkarttıktan sonra bir sorun kalmaz. Ligin ikinci yarısında toparlanır ve layık olduğumuz yere geliriz” dedi.

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ