KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Uçak rötar yaptı, sevinç yarıda kaldı
Uçak rötar yaptı, sevinç yarıda kaldı
Kocaelispor
21 Aralık 2009 Pazartesi 17:03
  • 1933
  • 0

Uçak rötar yaptı, sevinç yarıda kaldı

Rize deplasmanında güçlü rakibinden bir puan çıkarmayı başaran Kocaelispor’da kafile hava muhalefetine takıldı. 22.05 uçağı ile dönüş yapacak olan yeşil siyahlı kafile 01.05 uçağı ile geri dönebildi

Üç saat mahsur kaldı
Bank Asya 1. Ligi`nde ilk yarının son maçında Çaykur Rizespor ile deplasmanda karşılaşan Kocaelispor, 1-1 biten maçta ilkleri yaşadı. Yeşil siyahlı futbolcular bu sezon ilk kez 13 yöneticiyi yanlarında gördü. Yeşil mavili taraftarlar ise maç sonrası Kocaelisporlu futbolcuları tribünlere çağırarak alkışladı. 22.05 uçağı ile İstanbul`a dönüş yapacak olan kafile ise yine bir ilki yaşayarak hava muhalefeti nedeniyle Trabzon Havaalanı`nda üç saat mahsur kaldı. 


Yönetim tam takım Rize`de

Kocaelispor Yönetim Kurulu Başkanlığı`na geldikten sonra büyük bir çalışma örneği gösteren Muammer Çelik ve yönetim kurulu Rize deplasmanına gelerek takımı yalnız bırakmadı. Büyük bir özveriyle çalışmalarını sürdüren Kocaelispor yönetim kurulu, Genç futbolculara ve Teknik heyete ayrı bir güven verdi. Başkan Muammer Çelik ve yönetimi bundan sonraki günlerde Lisans sorunlarını halledip, lig`in ikinci yarısına daha güçlü bir takım olarak çıkacağını da belitti.


Futbolculara özgüven geldi

Kocaelispor Lig`in son haftalarında bir düşüş yaşarken, umutsuz ve sahipsizlikten yakınıyordu. Fakat Kocaelispor`un başına gelen Başkan Muammer Çelik ve yönetimi göreve geldiği son iki haftada büyük bir güven verdi. Kocaelisporlu futbolcularda Mersin İdmanyurdu ve Çaykur Rizespor maçında oynanan futbol ile genç futbolcuların kendilerine öz güvenlerinin bir kez daha geldiği gözlerden kaçmadı. Çaykur Rizespor karşısında oynanan futbol ile yeşil siyahlı futbolcular bir kez daha ödüllendirildi.


Cihat Arslan çok heyecanlı idi

Kocaelispor Teknik Direktörü Cihat Arslan Çaykur Rizespor karşısında oynanan karşılaşmada 90 dakika boyunca hiç oturmadı. Kurtuluş savaşının başlamasından sonra futbolcular ve teknik heyet çok heyecanlı idi. Önceki haftalara göre daha istekli ve azimli olarak maça damgasını vuran teknik Direktör Cihat Arslan, Çaykur Rizespor maçında devamlı genç futbolcuları uyararak hata yapmalarını engelledi. Arslan, maç sonunda futbolcuları kadar çok mutlu oldu.


Mehmet ve Uğur çok çalıştı

Kocaelispor`un Çaykur Rizespor karşısında oynanan Lig`in son maçında büyük bir istek ve azim vardı. Kocaelispor karşılaşmada tecrübesizliğini bir kez daha gösterdi. Lig(in son maçında yeşil siyahlılarda büyük bir mücadele örneği gösteren Mehmet Öztonga ve Uğur Daşdemir önceki haftalara rağmen büyük bir performans sergilediler. Mehmet Öztonga Çaykur Rizespor forvetine geçit vermezken, Uğur Daşdemir ise kanattan Kocaelispor`un ataklarına destek verdi.


Serdar`a sevgi seli

Kocaelispor`un kaptanı oynanan Çaykur Rizespor-Kocaelispor maçının son düdüğünün ardından Rizespor taraftarı kaptan Serdar Topraktepe`ye oynadığı mücadele futbolu ile büyük ilgi gösterdi. Çaykur Rizespor taraftarı takımlarının kötü futbolunu protesto ederken, kaptanı “40 yaşındaki adam neler yapıyor” dedi. Ve Kocaelispor takım kaptanı Serdar Topraktepe`yi alkışlar ile uğurladı.


Cem Sinan tam not aldı

Kocaelispor`un en tecrübeli futbolcularından biri olan Cem Sinan Vergül takımda stoper mevkiinde oynadığı olumlu futbol ile Çaykur Rizespor karşısında izleyenlerden ve taraftarından tam not aldı. Tecrübeli futbolcuda son haftalarda yükselen futbol grafiğinde oynanan Çaykur Rizespor maçında da mücadeleci ve destek veren futbolunu devam ettirdi. Kocaelispor`un ikinci kaptanı olan Cem Sinan Vergül alınan beraberlikte büyük katkısı oldu. 
Ayhan ARI
 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ