KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Üzgün değil, kızgınım
Üzgün değil, kızgınım
Kocaelispor
20 Eylül 2009 Pazar 16:04
  • 1942
  • 10

Üzgün değil, kızgınım

Kocaelispor’un Samsunspor karşısında mahkum oynamasını eleştiren Yaman, ' Kocaelispor olarak, Samsun deplasmanına galibiyet parolasıyla gittik. Galip gelebileceğimiz maçı kaybettiğimiz için de üzgün değil, kızgınım’ dedi

Mahkum oynadık
Kocaelispor`un özellikle gole kadar Samsunspor karşısında mahkum oynamasına hiçbir anlam veremediğini vurgulayan Yaman, “ Samsunspor karşısında yediğimiz gole kadar hiçbir varlık gösteremedik. Saha içinde yüreklerini ortaya koyan gençlerimiz, sadece savunmayı düşündüler. Gol yedikten sonra da kabuklarını kırarak, rakip kalede gol aramaya başladık. Oyunu baştan itibaren böyle oynasaydık, Samsun`da gülen taraf biz olurduk. Bu nedenle üzgün değil, kızgınım `şeklinde konuştu.

Bu takım çok iş yapar

Kocaelispor`un çok iyi bir kadroya sahip olduğunu ve gençlere güvendiğini yineleyen Yaman, “ Kocaelispor olarak genç ve iyi bir kadromuz var. Sadece inanç eksikliğimiz var. Camia olarak bu takıma inanmalıyız. Yönetim olarak, teknik heyet olarak inanmalıyız. Futbolcularımızda iyi takım olduğumuza inanmalı. Yüreklerini ortaya koyan gençler, birbirlerine daha çok inandıklarında bu takım, bu ligde de çok iş yapar'dedi.

İkinci golü değerlendirmiyorum

Kocaelispor`un yediği ikinci golü gol olarak değerlendirmediğinin altını çizen Yaman, “ Gol için karşı kalede gol aradığımız son dakikalarda motivasyon eksikliği nedeniyle kalemizde ikinci golü gördük. Yediğimiz ikinci golün santrası bile yapılamadı. Onun için ikinci golü gol olarak değerlendirmiyorum. Kocaelispor`umuz yeni ve genç  kadrosu ile gelecek adına umut vermektedir. Ben kadromuza güveniyorum, tüm camiamızın da güvenmesini istiyorum` şeklinde konuştu.


Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ